SCENERY v říjnu s novým albem pod PAŘÁTEM!

Jsme velmi rádi, že jsme navázali spolupráci s kapelou SCENERY a stáváme se vydavatelem jejich nového alba! 6 let po emisi oficiálního debutového alba „Continuity“ (mj. první místo v sekci „Debut roku“ ankety tvrděrockových publicistů Břitva 2006) mohelničtí SCENERY pro své fanoušky přichystali novou desku s názvem „Mental Confusion“, která ve svých osmi skladbách nadále pokračuje v již dříve nastoleném směru.

SCENERY se od roku 1994 vydali na cestu odmítající hudební přímočarost, za jejich vzory platily a platí kapely jako CYNIC, ATHEIST nebo DEATH, takže i na nové desce očekávejte death/thrashovou vlnu technického a progresivního pojetí muziky, kterou jste mohli v mnoha obměnách slyšet již na předchozích nahrávkách.

Muzika SCENERY vždy platila za unikátní, neboť podobně v Česku zkoušel (a úspěšně) hrát jen málokdo. Pokud jste si mysleli, že po letech ečinnosti je už tato kapela minulostí, přišel čas přesvědčit vás o opaku.

SCENERY se s novým albem „Mental Confusion“ vrátí v plné síle 20. října a vy nezapomeňte být u toho! Další informace o albu (včetně ukázek skladeb) budou brzy následovat. Starší tvorbu můžete vyposlechnout na jejich profilu http://bandzone.cz/scenery
48. číslo Pařátu seženete od 20. října a jako vždy za pouhých 99 Kč včetně poštovného.

SCENERY v roce 2012 jsou:
Lerry – kytara
Mik – baskytara, programování bicích, klávesy
Petr – zpěv

Staré rozhovory s kapelou SCENERY – http://rumzine.com/scenery http://rumzine.com/scenery-2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *