GRIDE- Horizont událostí (CD – 2008, Insane Society records) Vs. LAHAR – Oběti doby CD – 2008, Damage Done records)

grideLaharKurňa! Lakomci! I když jsem to ukradnul, co to kecám, vlastně jenom si stáhnul pro vlastní potřebu na netu, ošidili mě! Takle krátký desky, to je snad sranda, ne? Ale co? Třeba zase něco brzo nahrajou a já se budu poslouchat nebo to smažu. Uvidím jaxe mi to bude líbit. Lojza říkal, že je to dobrý.

GRIDE? Co to do prkýnka hrajou? Zběsilý kytarový thrashing, rytmický bomby, ryk jaxviňe. Pár rádoby zvukových vsuvek, takže nějaký vycpávky, čili z dvacetijedna minut moc nezbyde. Na grind moc čistý, na HC moc divoký, kámoši metalisti jsou šumáci a posrali se z toho. Na netu jsou i škatulky jako fast core, power violence, ale tihle nováčci svoji muzice prej říkaj gride core. To je ale blbost. Nikdo nic takového nehraje, dyť sem hledal asi hodinu. No ještě si to dám jednou, líbí se mi to, ale co na to řekne parta?

LAHAR. To samý. Se furt rojí nový kapely a hned jim každej vydává desku. Zbytečný intro a potom mazec a fofr. Nemlich jako GRIDE, trochu víc to drží pohromadě, ale ten starej thrash metál kurví obě kapely dokonale, LAHAR ještě k tomu uráží i pankery. Se snad domluvili a dávaj si závody, kdo bude hrát rychlejš. Druhí vyhrávaj. Názvy skladeb u obouch se tváří jako když o něco jde. Ale nemám čas hledat celé texty, tak na to prdím. Proti první kapele vyhrávají i v totál plejing tájmu, nahráli 24 minut.

[yt-black]gEawzdi4A-4[/yt-black]

No ale je to furt dokola. Snad ani neumí hrát, jenom do toho řežou jako hluchí do vrat. To ani kámošům nemůžu pustit. Kdyby se ptali esli se mi ta hovadina líbí, musel bych jim lhát. Příště zase poslechnu Lojzu. Když si představím, že bych za tohle utratil prachy, dou na mě mrákoty. Radši si z Metl Age rekords, nebo od Šindy produkcion objednám mikinu Metaliky, to je aspoň super muzika, co každej zná.

RadeK.K.

http://www.bandzone.cz/gride

http://www.myspace.com/gride

http://www.insanesociety.net

http://www.myspace.com/laharfastcore


6 thoughts on “GRIDE- Horizont událostí (CD – 2008, Insane Society records) Vs. LAHAR – Oběti doby CD – 2008, Damage Done records)”

  1. tyvole, neumí hrat? delas si srandu ne? A bubenik čert?
    tyvole, Gride to je ceska legenda..

  2. 2HONZA | GRIDE JE ČESKÁ LEGENDA? ŽE O TOM NIC NEVÍM… NIC NEDOKÁZALI A NIKOHO NEZAJÍMAJÍ A BUDENÍK, ŽE HRAJE JAKO ČERT? NO BOUCHÁ TO, ALE NA METALIKU TO NEMÁ! PROSTĚ JE TO PLÁCNUTÍ DO VODY , HEHE!

  3. Rád bych jen podotknul, že ani Gride ani Lahar nejsou na české ani světové grindové scéně žádnou novinkou. Jejich muzika byla vždy parádní. A já jim moc díky za nový desky. Jen tak dál pánové. Smekám před vámy

  4. 2LUKÁŠ | GRIDE I LAHAR JSOU JEN A POUZE MALÁ, SKORO NEJMENŠÍ ZRNÍČKA NA CELOSVĚTOVÉ HUDEBNÍ PLÁŽI. VYDALI SVÉ DESKY, ALE UŽ O PÁR SET KILOMETRŮ JINDE NIKOHO NEZAJÍMAJÍ! NEBO SE MÝLÍM? JO, TO O RAMMŠTAJN SE PÍŠE I ROKUNDPOPU!

  5. POKUD MĚ ZNÁŠ, TAK VÍŠ, ALE URČITĚ SI JEN TAK PLÁCNUL DO VODY! NIC SI Z TOHO NEDĚLEJ, TO SE LIDEM S TAKOVOU PŘEZDÍVKOU STÁVÁ…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *