AFTER RAIN zvou na svůj první koncert, který se uskuteční v českobudějovické Fabrice!

Doom/blacková formace AFTER RAIN konečně po devíti letech od založení a čtyřech řadových deskách začíná koncertovat. Premiéra se uskuteční v sobotu 12. května v českobudějovickém klubu Fabrika. O týden později AFTER RAIN vyrazí na sever Čech do Litoměřic a Koštova.

„Kromě debutu budou v setlistu zastoupeny všechny desky, přičemž nebudou chybět ani dvě skladby z nové řadovky Crematorium IV, která vyjde letos opět u Metal Age,“ říká kytarista a hlavní tvůrce AFTER RAIN Václav Votruba. Kapela se v uplynulém roce ustálila v nové sestavě, kdy se za mikrofon postavila zpěvačka Andrea Michálková, za basu David Hradílek a za bicí usedl Micula Parva. „David byl spouštěcím mechanismem živých AFTER RAIN. Pořád mi říkal, ať už to konečně rozjedeme naživo. Že do toho půjde s námi. Vlastně až díky němu jsem si řekl: Proč ne? Kde je vlastně problém? Jdeme do toho!“ usmívá se Václav Votruba.

Ve Fabrice s AFTER RAIN vystoupí 18. května společně s Hillside. O den později se přesunou do Koštova na Fondyfest 4. Další koncerty přibývají, o všem kapela informuje na svém facebooku www.facebook.com/afterraincz. „V červenci se objevíme na Enter The Eternal Fire festu ve Volyni, poté na minifestivalu v Plasech či na Hollywoodské noci v Holýšově. Po roce, co jsme dřeli ve zkušebně, jsme na koncerty nesmírně natěšení,“ vzkazují AFTER RAIN.

One thought on “AFTER RAIN zvou na svůj první koncert, který se uskuteční v českobudějovické Fabrice!”

  1. Ať koncerty Litoměřice, Koštov dopomohou k rozšíření vaší posluchačské základny i v severních Čechách. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *