WÖMIT ANGEL – Sadopunk Finland (CD – 2022, Godz ov War Productions)

Při své blbé paměti, která už nefunguje moc dobře, si vybavuji první setkání s finskými WÖMIT ANGEL. Tehdy jsem si je zaškatulkoval jako „IMPALED NAZARENE pojaté trochu jinak“, avšak od doby alba „Impaling Force of Satan (2017)“ mi už nikdy cestu nezkřížili. Jaké bylo překvapení, když jsem ve své poštovní schránce našel CD s všeříkajícím názvem „Sadopunk Finland“.

Jednoduše „fuck you all“ další part, tentokrát už v mírně osobitějším podání a zvukovém profi hávu. Nicméně i tak jsou WÖMIT ANGEL stále hodně „punk“. Rozhodně více než velitel Luttinen a jeho provařený spolek. Výsledek je však jaksi stejný. Začátek alba má grády, ovšem postupně se křivka atraktivity velmi rychle stáčí dolů… Energie, nasranost, oplzlé texty, ironie, ale i tak to na celých třicet minut zábavy zas tak úplně nestačí. Celkově je ale „Sadopunk Finland“ vytvořeno podle těch nejzlotřilejších ingrediencí.

Myslím si, že cílová skupina posluchačů bude z tohoto třesku v nirváně. Palba od začátku do konce, bez kompromisů. Kdo by to byl řekl, že se jednoho dne potká black metal právě s punkem, a to i po stránce image. WÖMIT ANGEL jsou stále „IMPALED NAZARENE tak trochu jinak“. Je nad peklo jasné, koho tahle kolekce bude bavit.

Skladby: Retributator, Crushing Suffering, Heretic, Stürm-Battalion, Lured into Red, Mouth of Darkness, Total Ordeal, Warhead Evocation, The Grey Mother

Sestava: W. Horepreacher – vokály, baskytara; J-Violatör – kytara, vokály; Atomic Torment – bicí
Host: Mr. Speed – zpěv (7)

https://womitangel.bandcamp.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *