Vychází čtvrté číslo Telepatie – hudebního magazínu z podsvětí

Po roce jsme zpět s novým číslem, které na 162 stranách přináší převážně rozhovory. Ty jsou z valné části zaměřené na osobnosti – Skoří (EXORCIZPHOBIA), Roman Holý (J.A.R., MONKEY BUSINESS, …), Tomáš Mitura (VOLE, SNĚŤ), Lilek (Stoned To Death), Zdeněk Nevělík (ET MORIEMUR), Anton Rozbora (GOATCRAFT, RADIATION, …), Milan Urza (PRVNÍ HOŘE, …), Lukáš Páral (Doomentia Records) a Ondřej Pěkný (VELLOCET ROLL, VOLUPTAS).

Zrod své čerstvé desky komentují Johan a Mičl z PRŮMYSLOVÉ SMRTI, s kompletní sestavou NĀV se vypravíme do světa black metalu, zatímco s CHLAD se ponoříme do hlubin tradičního doom metalu. Po mnoha letech činnosti vydali HC/punkoví JONESTOWN svojí první velkou desku – jasný důvod k rozhovoru. Loni vyšla silná nahrávka i HOODED MENACE, o které se rozvyprávěl Lasse Pyykkö. S kanadskými veterány speed/thrash metalu – RAZOR – zavzpomínáme na osmdesátá léta, ale dojde i na současnost.

Barvitý a vtipně pojatý tour report z putování kapel CONTRASTIC a PERFECITIZEN napsal Ossie (L’inphantile collective). Zajímavými místy nás v textu Koncertní genius loci provede Ondřej Helar. V článku s podtitulem „Nejlepší punk byl stejně DYBBUK“ si podrobně projdeme historii kapel PLYN, DYBBUK a ZUBY NEHTY. V zinu nechybí ani dvě ankety. První je na téma muzikant/recenzent, zatímco ta druhá se zaobírá uměleckými díly na obalech desek. A jedno umělecké dílo se tradičně nachází i na titulní straně Telepatie – a opět se o něj postaral Andy.

Kontakt pro info a objednání: telepatiezine@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *