Vychází comebackové EP grungeových ANEURYSM a splitko Melmåc s ARAI

retrospectiveNezávislé vydavatelství Slush Records se hlásí o slovo. Poměrně krátce existující fanouškovský label se základnou v Plzni, již stihl vydat jeden samostatný singl, tři alba a točí i live sessions. Do jejich stáje patří kapely, jako například SNYDER, EFCO. nebo DILDO BOYZ. Nyní pod jejich křídly vydávají EP znovuzrození ANEURYSM. A vůbec první split album vydají emo hardcorový Melmåc spolu s post-rockovými ARAI.

ANEURYSM – Retrospective
Legendární „kindergrungers“ ze Stodu u Plzně jsou téměř po třech letech opět spolu. Tentokrát jsou kluci bez pěny u huby a čistý jak lilie a přinášejí vám zbrusu nové EP, které nese název „Retrospective“. Celé album je DIY nahrané ve zkušebně pod vedením producenta Venci Zla.
Na rozdíl od jejich posledního počinu „Infected“ má nové album mnohem špinavější a punkovější zvuk. Rozhodně nečekejte žádný pitomý love songy, ale pořádnou dávku našlapaných garážových fláků! Kdo má rád klasický 90’s grunge, tak ANEURYSM jsou pro něj to pravé! Kompletní EP k poslechu zde:

https://soundcloud.com/slushrecordscz/sets/aneurysm-retrospective

Melmåc & ARAI – M/A split album
Melmåc je ubrečený emíčko s kořeny v devadesátkách, který to ale umí vzít pořádně z ostra! Dejte si dohromady THE SMASHING PUMPKINS, THE CURE a REFUSED a dostanete Melmåc. Tímto splitkem navazují na svůj první eponymní počin z minulého roku, který byl lehce experimentální a dá se říct, že s albem M/A posouvají hranice svého stylu ještě o něco dál.

ARAI jsou zase spíš na melodické vyhrávky, které střídají drtivými zvukovými hradbami. Pokud máte rádi monumentální skladby, které gradují od podlahy až do stratosféry, tak takhle kapela je přesně váš šálek čaje.Kompletní M/A split album k poslechu zde:

https://soundcloud.com/slushrecordscz/sets/melmac-arai-split-album-ma

http://slushmag.com/
https://www.facebook.com/slushzine
https://soundcloud.com/slushrecordscz
http://bandzone.cz/aneurysm
https://www.facebook.com/Aneurysm-118408994355
https://melmc.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/melmacbandcz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *