Výborní holandští punk-rockeři ANTILLECTUAL vyrazí na sedmičku

Vybroušenej punk-rock, smysluplný názory, žádný zbytečný agitace a proslovy, vždy jasně k věci. Takový jsou holandský Antillectual, který spolu s berlínskými Smile And Burn a místními Empty Hall Of Fame vytvoří ve čtvrtek 11.04. na strahovské sedmičce nezapomenutelnou atmosféru. Antillectual v loňském roce vydali EP ‚Future History‘ a po dvou letech se vrací v rámci svého tour i do Prahy. Tahle holandská tříčlenná smečka svou tvorbou jasně odkazuje na velikány žánru, jako jsou Propagandhi, Strike Anywhere, či Hot Water Music. Kromě již zmíněných kapel za svých více jak 600 odehraných koncertů stáli na podiu i po boku Boysetsfire, Against Me! či například The Gaslight Anthem.

Smile And Burn jsou zastánci názoru, že za muže mluví činy. Nikde o nich nenajdete velkolepý prohlášení, neposlechnete si od nich zdlouhavý proslovy o útrpné chudobě v Bhútánu a mezi skladbama vám pětkrát neřeknou, jak jste úžasný publikum. Tohle je punkrock, ne debatní kroužek. Death Is Not Glamorous a Atlas Losing Grip z Berlína!

A abychom byli všichni uplně spokojený, ten večer na podiu přivítáme ještě ostřílený kluky z EMPTY HALL OF FAME. Na naší akci jste je mohli vidět zhruba před rokem po boku VEILS (UK) a pokud si dobře pamatujete tak víte, že se máte se na co těšit.v

Info:
11.04.2013 @ KLUB 007 STRAHOV / START: 19:30 / ENTRY: 150 CZK
ANTILLECTUAL (NL)
SMILE AND BURN(DE)
EMPTY HALL OF FAME (CZ)

http://www.antillectual.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *