VULCANO, BOHEMYST, LAHAR 25. 11. 2019, Volyně – Kulturní dům Na Nové, prostor bude upřesněn

Ano, prostor, kde se legendární brazilské komando v pondělí 25. listopadu představí, bude upřesněn podle zájmu fanoušků. Prosíme všechny, aby na FB akce potvrdili svou účast; podle počtu přihlášených zvolíme optimální prostor – buď ryze podzemní klub Peklo s kapacitou 80 lidí, nebo Malý sál s kapacitou takřka dvojnásobnou.

Bližší info pořadatel Honza Kapák:

– podařil se nám exklusivní kousek – legendární thrashmetalová kapela VULCANO, která byla na světě dřív než SEPULTURA (zal. 1981), má na kontě skvělých 15 alb a mnohačetná celosvětová turné, poctí návštěvou volyňský komplex kulturáku Na Nové

– na tomto turné přehrají kompletně celou desku „Bloody Vengeance“ z roku 1986, která se právem řadí mezi největší klenoty old school metalu

– 25. 11. je pondělí, ano, víme, že to není ideální den :-), ale akce začne a skončí rozumně (cca. 18:30 – 21:30). Zvolili jsme vhodné prostory (kapacita je cca 80 lidí max.), nepředpokládáme nedýchatelné tlačenice jako na jiných zastávkách turné, za kvalitní zvukový i vizuální zážitek ručíme!

– máme v záloze Malý sál na Nové (kapacita 150) pro případ, že by prostory klubíku Peklo byly příliš malé. Tímto apeluji na všechny thrashery 🙂 – kdo s účastí na akci počítáte, prosím, naklikejte se nám prosím na FB události, zatim jsme na vážkách – v Peklu by, zdá se, mohlo být těsno, na Malém sále poloprázdno? Co s tím? Propagujte akci, jak můžete, jakákoliv pomoc vítána!

– přijďte zažít VULCANO pěkně zblízka, bližší kontakt s kapelou se vám jinde nepoštěstí

– jako support vystoupí kapela BOHEMYST, která prezentuje dokončované debutové album „Čerň a smrt“

– podařilo se nám ke skvělému úlovku VULCANO domluvit ještě jeden support a sice českou thrashovou stálici LAHAR – TAHLE AKCE BUDE MASAKR!

– termín akce se plus minus kreje s mejma 40inama. Nic jako oslavu neplánuju (fakt si na to nepotrpim – hlavně žádné dárky a podobné nesmysly – prosím opravdu ne, myslím to vážně), ale když přijdete a oslavíme to společně metalem, radost mi uděláte. To zas jo.

– na četné dotazy upřesňuji vstupné: 200 Kč na místě

https://www.facebook.com/events/546671149240052/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *