VOLYŇSKÝ ETEF OPEN AIR (MASTER´S HAMMER, ROOT, HYPNOS) – končí předprodej vstupenek!

Zdravíme všechny fanoušky UG metalu! Čas letí jako blázen, necelé dva týdny uběhnou jak voda a Volyně se ponoří do metalu! Doufáme, že se, stejně jako my, všichni těšíte na čtvrtý ročník Enter The Eternal Fire festivalu!

Jak bylo dopředu avízováno, dnem 13.7. končí předprodej vstupenek! Objednávejte, dokud můžete, na emailu: info@etef.cz. K dispozici je několik posledních kusů v rámci čtvrté předprodejové vlny za 540 Kč. Vstupné na místě bude 650 Kč.

Pro jistotu připomínáme základní info – ETEF open air je undergroundový dýchánek , kde ystupují kapely old school metalového ražení, převážně black a death metal, rozhodně ale ne žádné „core“, „post“, „nu-metal“ záležitosti, taktéž žádná politika a podobné nesmysly… ETEF JE METAL, prověřený časem, ve své původní ryzí kráse! Postů headlinerů se letos zhostily tři největší legendy českého metalu – MASTER´S HAMMER, ROOT, HYPNOS, kterým bude dělat společnost 8 speciálně vybraných zahraničních hostů. Line-up je pak doplněn tím nejlepším, co podle nás nabízí česká temná scéna.

Máme pro vás přichystaný prvoligový zvukový servis v podání mistra Ondřeje Pospíšila (zvukař BRUTAL ASSAULT, DOG EAT DOG, MASTERS HAMMER, LOCK-UP a spousty dalších), taktéž veškeré služby na festivalu se připravují na zvýšený zájem fans, aby se vše obešlo bez front. Vynasnažíme se, abyste si mohli v plné pohodě užít pobyt v příjemném prostředí areálu městského koupaliště Volyně, širokou nabídku občerstvení za lidové ceny ruku v ruce s kvalitním metalem!

Tak ve Volyni naviděnou !

http://etef.cz

http://bandzone.cz/koncert/456768-volyne-areal-koupaliste-volyne-etef-enter-the-eternal-fire-fest-2018

https://www.facebook.com/events/1870118006582062/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *