Volyňský ETEF open air (24.-25. 7. 2020) oznamuje další tři kapely: ANCIENT, SUR AUSTRU, MATER MONSTIFERA

Čau metloši. Dle minulých reakcí jsme Vás snad potěšili. Avšak chceme těšit i dále.

Bergen, jedna z kolébek norského a světového black metalu, je i místem zrození jedné výborné kapely, dalšího headlinera ETEF 2020. Byl to původně sólový projekt kytaristy a skladatele Aphazela, který rychle rozvinul do plnohodnotné kapely jménem ANCIENT. Ta si velmi rychle po vydání debutového alba „Svartalvheim“ vybudovala široké fanouškovské zázemí na undergroundové blackmetalové scéně po celém světě, nejen díky Osmose, pod kterými album vyšlo, ale hlavně díky výbornému atmosférickému temnému black metalu. Právě kultovní debutové album se ANCIENT chystají přehrát na ETEF 2020. ANCIENT mají na kontě dalších šest plnohodnotných alb, přičemž poslední „Back to the Land of the Dead“ vyšlo po dvanáctileté hibernaci v roce 2016, kdy kapelu „probudil“ jediný zakládající člen Aphazel působící aktuálně s pseudonymem Zel. ANCIENT, to bude norský black fjord vodopád na volyňském koupáku.
http://etef.cz/ancient.html

Sedmihradsko, Transylvánie, Ardeal, Erdély, Siebenbürgen, a je to pořád to samé. Místo svázané s legendami o upírech se nachází na území současného Rumunska. Stejně tak se na tomto území nacházela kapela NEGURA BUNGET, legendární pagan/blackmetalová grupa, kterou všichni jistě znají. Po odchodu zakládajícího člena Negrua do věčných lovišť (R.I.P. 2017) byla na základech NB postavena nová banda SUR AUSTRU, která nás poštěstí návštěvou na ETEF 2020. Jsme pyšní, že v zemích českých to bude první vystoupení, a zrovna u nás. A to stojí opravdu za to, co myslíte… Ostatně debutové album „Meteahna timpurilor“ (2019) je k dispozici na Bandcampu, tak můžete posudit. My si myslíme, že se máme nač těšit. Už teď nám po zádech stéká pot přes husí kůži.
http://etef.cz/sur-austru.html

„Svíce života“, „Sepsáno krví“, „Zrozen z hříchu“, „Na zrcadlech lží“, „V troskách Tvýho světa“. Už z této lyriky je zřejmé, že toto bude něco temnějšího. Ano, jsou to názvy alb českých MATER MONSTIFERA, kteří jako žádaný atmosferický black metal artikl na koncertních pódiích přivezou materiál z předchozích alb, ale i z nejaktuálnějšího „Vězení bizarních bohů“ z roku 2017, na kterém hostovali i Radek Popel (BOHEMYST, AFTER RAIN, DARK ANGELS, ex-AVENGER) a jihočeský vokální kvartet CALYPTE. Aktuální písně jsou charakterizovány uchvacujícími černými melodiemi a výraznými refrény, které se vám jistě dostanou pod kůži.
http://etef.cz/mater-monstifera.html

VSTUPENKY JSOU JIŽ V PRODEJI! Velmi nás těší, že je o ně zájem, první edice již byla rozebrána. Aktuálně lze koupit lístky za krásných 550 Kč – cena platí do konce února, nebo do vyprodání druhé edice. Objednávky lze zasílat přímo na e-mail info@etef.cz nebo je možné vyplnit objednávkový formulář na našem webu www.etef.cz.

Sledujte naše informační kanály, lajkujte nás, sdílejte, mluvte o nás a hlavně spolu s námi se opět těšte na pohodový víkend na koupáku vprostřed léta.

Děkujeme za přízeň!

https://www.facebook.com/eteffest/
http://etef.cz/

ETEF = (old school metal + přívětivé prostředí prvorepublikového koupaliště + rodinná přátelská atmosféra + levné občerstvení + stanování zdarma přímo v areálu + parkování zdarma max. pět minut pěšky) = zábava pro metalové tradicionalisty!

Dosud oznámené kapely: CENTINEX, ANCIENT, SADIST, SVART CROWN, SUR AUSTRU, BOHEMYST, PANYCHIDA, ET MORIEMUR, F.O.B., MATER MONTIFERA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *