Vilém Čok porodil svůj Best Rock Čok!

Nezávislost, rebelství, individualita… Těmito slovy popisuje zpěvák a baskytarista Vilém Čok svůj nový projekt Best Rock Čok. Jak už název napovídá, jedná se o retrospektivní nosič, který mapuje Čokovu sólovou kariéru v letech 2002 až 2013. Krom toho na disku naleznete čtyři bonusy a jednu povídku. To ale není všechno! Nahrávka ukrývá ještě druhou placku – DVD s živákem a videoklipy. Pokud se chcete seznámit s muzikou, kterou Vilém Čok tvořil v uplynulých deseti letech, máte nyní ideální příležitost!

„Projekt jsem rodil téměř dva roky a jsem na své nové dítě patřičně hrdý,“ říká Vilém Čok, který zároveň upozorňuje, že je edice striktně limitovaná – náklad je pouze 500 kusů. V bookletu nahrávky naleznete kompletní texty, fotoreport a milý dárek v podobě vstupenky na koncerty Viléma Čoka a jeho kapely BYPASS (neplatí pro festivaly). A kde se dá Best Rock Čok pořídit? Pouze na koncertech či na webových stránkách http://www.vilemcok.com/. Cena setu je 500 korun.

Vilém Čok vydal od roku 2002 tři našlapané desky plné divokého rocku: Běž pro ty šproty (2004), Černoška s obrovskejma kozama (2008) a Živá voda (2011).

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *