Velikonoční hardcore smršť v dejvický Klubovně!

THE LONG HAUL jsou relativně mladá anglická parta, která si za svý působení už stihla získat respekt u mnoha fanoušků nejen na ostrovech. A to jednak za kritikou velmi dobře přijatý EP split s kamarády z kapely Kerouac a jednak za strhávající explozi energie, kterou předvádí na svých živých vystoupeních. Zahráli si například po boku Trash Talk, Throats nebo Bastions. Intenzita Converge, matematická přesnost Botch, melodie připomínající Posion The Well a to celý podbarvený tajnou láskou k bluegrass muzice. Počátkem roku představili čerstvej dvanáctipalec ‚Debtors‘, kterej vyšel na respektovanym anglickym labelu Tangled Talk records.

VEILS Nasranej ženskej vokál, punkovej drive a silná inspirace v melodickym hardcoru. Pro mě naprosto smrtící kombinace. Veils hrajou teprve pár měsíců, ale ve spojení s tímhle jménem neuslyšíte nic jinýho, než chválu.

xREFLECTONSx Oldschool hardcore kapela z Německa která ten den měla původně vystoupit v Café Na Půl Cesty, ale jednoduše nám přišlo lepší koncerty spojit. Reflections hrajou vpodstatě to co znáte od kapel z druhý půlky osmdesátejch let vydávajících pod hlavičkou Revelation Records. Pokud máte rádi konkrétně Warzone, Gorilla Biscuits nebo Side By Side, neměli byste si je nechat ujít.

Empty Hall Of Fame maj rádi kapely jako Have Heart, Verse, Another Breath, nebo třeba i Section 8. Na jejich hudbě je to znát, což můžete chápat jako velkej kompliment. Singl ‚Dead Inside‘ z připravovanýho sedmipalce dává tušit další porci intenzivního hardcore a osvěžení naší lokální scény.

Info:
Respektujte prosím, že se jedná o nekuřácký koncert. Na koncertě bude možné v případě zájmu ochutnat něco málo z vegan pokrmů. Koncert bude začínat přesně v 19:00, přijďte tedy prosím včas. Vstup do klubu bude umožněn v 18:30.

Facebook event události:

http://www.facebook.com/events/122521887864117/

Odkazy:

http://www.myspace.com/thelonghauluk

http://veilshc.bandcamp.com

http://xreflectionsx.bandcamp.com/

http://bandzone.cz/emptyhalloffame

www.starttoday.cz


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *