V dubnovém Pařátu debutové album DESIRE FOR SORROW!

Na letošní rok chystáme do Pařátu alba Česko-Slovenských tvrděmetalových kapel, jejichž kořeny ve dvou případech sahají až do konce 80.let a celkově vzato se jedná o kapely, které si minimálně na tuzemské scéně vydobyly respekt, platí za zavedené a uznávané pojmy.

Tedy až na jednu výjimku, kterou jsou jihočeští DESIRE FOR SORROW. Pokud jste o nich doposud nikdy neslyšeli a máte rádi black metal ve stylu CRADLE OF FILTH 90. let, zkuste kapele na chvíli věnovat pozornost a určitě toho času nebudete litovat. Podobnou (kvalitní) hudbu totiž na české scéně momentálně žádná jiná kapela nedělá, navíc DESIRE FOR SORROW na to, jak krátce hrají, působí skladatelsky velmi vyzrále a podle nás se jedná o velký příslib do budoucna.

DESIRE FOR SORROW se zformovali teprve v roce 2009, hned o rok později na sebe upozornili prvním demáčem a v letošním roce nadejde čas pro debutové album „At Dawn Of Abysmal Ruination“, které bude obsahovat jedenáct skladeb „upírského“ black metalu s velmi stylovým vokálem. Pro natočení desky se DESIRE FOR SORROW vypravili do známého moravského studia Šopa.

CD bude k mání od 20. dubna v 57. čísle Pařátu za klasicky lehce dostupných 102,- včetně poštovného a magazínu. Dvě skladby z připravované desky DESIRE FOR SORROW (plus oficiální videoklip k songu „Stay Primitive“), kteří před pár dny zvítězili v základním kole soutěže MetalGate Massacre, si můžete poslechnout zde na http://bandzone.cz/desireforsorrow

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *