TÝNECKÝ MAZEC vol. 9 – 18. 7. 2015 – Týnec nad Labem

2015-07-18_flyer_webBlíží se k nám opět festival Týnecký Mazec, aby již v devátém ročníku představil přehlídku hudebních skupin, a to nejen z českých luhů a hájů, ale i ochutnávku ze zámoří. Festival proběhne v areálu letního parketu Ostrov, kde bude zajištěn i prostor pro stanování. Návštěvníci se mohou těšit z alko i nealko nápojů a samozřejmě i výborné kuchyně. Pro pohodlí návštěvníků nechybí ani dostatek lavic se stoly s výhledem na jeviště. V případě horšího počasí je zajištěn mobilní stan o rozloze 160m2, který v předešlých ročnících chránil posluchače proti dešti.

Do programu budou zařazeny soutěže o věcné ceny a po festivalu dotočná , která se minulý rok protáhla až do nedělních večerních hodin. Areál bude otevřen od pěti hodin. Po domluvě je možno ustájit v areálu dvoukolé miláčky. Tento rok vystoupí kapely MASTER (USA-CZ), ARMADA (MEX), BRUTE (SK), DYSANGELIUM, KRYPTOR, MORTIFILIA, ELYSIUM, KOUDELNÍKUV SYN.

Na minulých ročnících festivalu jsme měli čest hostit kapely jako DEBUSTROL, ROOT, HYPNOS, MALIGNANT TUMOUR, ISACAARUM, TORTHERRY, X-CORE a další.

18. 7. 2015 – Týnec nad Labem

http://www.tyneckymazec.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *