Turné DYING PASSION startuje v Praze již 17. dubna!

Plakat-WEBAtmosféričtí DYING PASSION se chystají ve čtvrtek 17.4. zahájit pražským vystoupením mezinárodní turné na podporu aktuálního alba „Transient“. Koncerty se uskuteční v doprovodu finské formace EMBASSY OF SILENCE, českou část turné doplní belgická kapela HERFST a jako domácí hosté byli přizváni šumperští MadGod.EMBASSY OF SILENCE je finská skupina kombinující progresivní složky s rockem a metalem, a to s notnou dávkou hravosti. Zajímavostí je, že složili a nahráli hymnu pro letní Mistrovství světa v americkém fotbale žen 2013. V současnosti dokončují nové album.

Belgičtí HERFST se pohybují ve vodách melodického death/black metalu. Nekompromisní brutalita deathu se mísí s temnými a melancholicky laděnými linkami blacku s náznakem doomu. Svůj osobitý styl pojmenovali trefně „necromantic metal“. Za svou nedlouhou kariéru vystoupili po boku tak zvučných jmen jako DARK FUNERAL, BELPHEGOR, GOD DETHRONED, VITAL REMAINS, GRAVEWORM a dalších a nyní plni síly a očekávání zavítají do ČR.

Šumperskou metalovou formaci MadGod lze jen težko zaškatulkovat do jednoho podžánru. Za dobu své šestileté existence prošli řadou změn a postupným vývojem nehledíc na hranice, tendence a metalcore trendy. Nynější tvorbu charakterizují hrubé vokály, které jsou ve stěžejních pasážích podpořené zpěvem a hutné riffy mísící se s rychlými sóly za doprovodu dunivé basy a pekelně rychlých bicích. Jejich debutové album vyjde na jaře ve vlastním nákladu.

TRANSIENT TOUR:
17/04/2014 Praha – Chapeau Rouge
18/04/2014 Brno – Eleven
19/04/2014 Karviná – Hard Cafe
20/04/2014 Šumperk – H-Club
24/04/2014 Helsinki (FIN) – Club Liberté
25/04/2014 Hyvinkää (FIN)- Jalostamo
26/04/2014 – Riihimäki (FIN) Escape

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *