TRNY & ŽILETKY vydávají své třetí album!

Třetí album rozhoduje o kapele a „Třetí hlas“ právě řinčivě promlouvá a dere se na světlo z Podměstí coby hlučný soundtrack doby temnot. Proti minulému, bílému kompaktu se kapela vydala ještě drsnější cestou ve smyslu zvukové despocie v tom nejlepším slova smyslu; nahrávalo se totiž mj. na místech, která neexistují.

TRNY & ŽILETKY se nadále vyznačují úderným, excentrickým crossoverem s hlubokým blackmetalovým odérem, což nyní dokládají devíti nezastaveními coby ponurým výletem do světa minulé, přítomné i budoucí temnoty a všech jejích nočních i denních stínů. Kapela náleží k druhu, jenž neštěká, ale rovnou kouše; anebo spatra žehná louhem se zbytky zubů. Žiletkami léčí rány a přitom hledá tóny, které budou znít navěky. Aneb DeSed znovu předkládá zničující texty plné znepokojivých spojení a souvislostí.

Kompaktní disk je uložený v 6 panelovém masivním digipacku se dvěma výseky pro dva samostatné 12 stránkové booklety s texty a doprovodnými fotografiemi. Ponor do světa Trnů & Žiletek je po dočtení těchto slov definitivně nevyhnutelný.

Berry & Magick Disk Musick [online store & record label]
https://www.madmusick.cz/online_store/
Titul: TRNY & ŽILETKY „Třetí hlas“
Vydavatel: Magick Disk Musick
Datum vydání: 7. října 2022
Žánr: ocel zlomocná, zlo neortodoxní
Typ hudebního nosiče, katalogové číslo: digipack CD, MDM-XXXIV

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *