TRNY & ŽILETKY – METAL ZLOMOCNÝ

Nefascinuje vás normální svět a metal bez přesahu? Pak je možné zbystřit! Světlo světa právě spatřilo druhé řadové album jak kalná bažina průzračného projektu TRNY & ŽILETKY.

Trio částečně povstanuvší ze zlometalového přetlaku DARK GAMBALLE řídí zpěvák DeSed, který ve svých kořenech – s vydatnou pomocí kumpánů – odkrývá dosud netušené vrstvy černých kovových plátů, jimiž skupina mlátí hlava nehlava; terminologií hudební publicistiky ovšemže předkládá umně vyváženou práci jak s volnějšími, tak naprosto zničujícími, zabijáckými pasážemi.

S black metalem nemá ve svém portfoliu vydavatelství Magick Disk Musick problém. K tradičním zástupcům nové vlny zkraje 90. let SORATH a old school improvizaci PUSTINA, nyní přibyl tento úderný, excentrický crossover s hlubokým blackmetalovým odérem odtékající jak temný sliz předsudků, který lemuje reálnou pekelnou bránu současného světa… Nahlédněte tam dolů: TRNY & ŽILETKY.

Album Podměstí vychází jako lisované CD v bílé krabičce opatřené stickery s grafikou alba, uvnitř pak skýtá 12 stránkový booklet s fotografiemi a s lehkostí vysoustruženými českými texty, které si v této zemi může málokdo skutečně dovolit.

Jedovatá sugesce, atmosféra, temnota, vzpomínky, flashbacky, život a smrt, druhý život a smrt, obskurní příběhy, jedním slovem „Podměstí“ – to vše je obsahem právě vyšlého limitovaného bílého boxu.

Titul: TRNY & ŽILETKY „Podměstí“
Vydavatel: Magick Disk Musick
Datum vydání: 30. dubna 2020
Žánr: metal zlomocný
Typ hudebního nosiče, katalogové číslo: CD, MDM-XXV

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *