TRADIČNÍ BESÍDKA vol. 2

Tradiční besídka Vol.2Je běžným zvykem pořádat v období motajícím se kolem Vánočních svátků besídky a různé veselosti. Není proto od věci takovou Tradiční besídku řádně okořenit. Zejména, když jde o druhý ročník úspěšné akce. V sobotu dvacátého prosince si budete moci zpříjemnit večer ostrým metalovým koncertem. Právě Tradiční besídka konající se v Sušickém klubu Tradiční kloub bude mít ten správný efekt. Od sedmi večer zde zahraje čtveřice ostřílených kapel s výrazem špinavého metalu. Za stovečku vstupného tak uvidíte set MORTIFILIA, MARCH OF THE HORDES, IMPURITUM a VIOLENCE BY NUTERE.

MORTIFILIA
Domácí pořádající mordparta samozřejmě nesmí chybět. Svižný severský death metal pročistí vaše uši a zacvičí s klouby. Práce v duchu největší přesnosti a technické vyspělosti bude jistotou večera. Kdo z okolí Sušice ji ještě neviděl živě, by měl tuto chybu neprodleně napravit.

http://bandzone.cz/mortifilia

MARCH OF THE HORDES
Další pánové čerpající z hudební nabídky Skandinávie. Zvláště, když si vzpomenete na staré nahrávky Entombed nebo Grave, tak budete doma. Špinavý death crust hutné tonáže. Buldozer, který nestaví – to jsou MOTH.

http://bandzone.cz/marchofthehordes

IMPURITUM
Za možná nepříliš známou kapelou stojí o to známější lidé. Základní dvojice kapely Avenger skrze tóny téhle kapely ventiluje svou oblibu ve špinavém death metalu říznutém esencí hardcore scény. Půjde opět o starou školu, která se neoposlouchá a především živě působí velmi intenzivně. Tohle byste neměli propásnout! Mezi lidmi se špitá cosi o podobenství s Bolt Thrower, což už samo o sobě o něčem svědčí.

http://bandzone.cz/impuritum

VIOLENCE BY NUTERE
Znovuobnovená a kompletně přestavěná kapela, sestavená ze všech možných sušických spolků, je na domácí půdě zárukou dobrého zážitku. Ostrý metal klouzající k violence, hc a thrash stylu. Svižná muzika bez kompromisů a prostoru k vydechnutí. Jak vidno, odpočívat se rozhodně nebude.

http://bandzone.cz/violencebynature

Na závěr ještě obecné shrnutí:
Co: Tradiční besídka vol. 2
Kde: Sušice, Tradiční kloub
Kdy: 20. 12. 2014, 19:00
Kdo: Mortifilia, March Of The Hordes, Impuritum, Violence By Nature
Kolik: 100,-
Odkazy:

http://bandzone.cz/koncert/357630-susice-tradicni-kloub-tradicni-besidka
https://www.facebook.com/events/787036248027088/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *