THE CARBURETORS ROZJEDOU SHOW V OSTRAVSKÉM BARRÁKU!

Ostravský Barrák se může v pátek 15. března těšit na velkou rock´n ´rollovou jízdu. Svou živelnou show totiž přijedou předvést THE CARBURETORS z Norska. THE CARBURETORS jsou nyní zpět na evropském turné, kde představí novinky z připravovaného alba! Dali o sobě poprvé vědět v roce 2004 svým debutním albem „Pain is Temporary, Glory is Forever“ díky kterému se dostali do podvědomí a od té doby jdou stále nahoru. Singl „Burnout“ se stal nejvíce rotovaným videoklipem v norské televizi a s jejich následujícím album „Loud Enough To Raise The Dead“ z roku 2006 se dostali i na obálku metal magazínu „Scream“ a hráli s takovými velikány rocku jako MÖTLEY CRÜE, JUDAS PRIEST, DEEP PURPLE, MOTÖRHEAD nebo ROSE TATTOO.

V roce 2010 podepsali smlouvu s Universal Music a Evil Wheel records a vydali s celosvětovou distribucí album ”Rock ‚n‘ Roll Forever” kde najdete 20 nejlepších songů plných skvělých melodií a hlavně skvělým tahem na bránu podpořené vokálem Eddieho Guze který působil i v kapele Chrome Division spolu s kytaristou DIMMU BORGIR Shagrathem. The Carburetors však v Ostravě nevystoupí sami. Tento večer je doprovodí také Norové BARBED WIRE, BOMBS FROM HEAVEN a Hejtman.

BARBED WIRE je norská rocknrollová kapela s kořeny ze středu Norska, kapela jede stejný styl jako Motorhead a AC/DC, navíc s energickou show jak se na severskou kapelu patří.

BOMBS FROM HEAVEN fungují od září 2010. Snaží se dělat přímočarou muziku na základech punk rocku U.S. střihu ( Rancid, Dropkick murphys, Social Distortion, Flogging Molly…), kterému šlape na paty rock´n´roll, irský folk, foukací harmonika, nebo banjo, to vše namíchané s ďábelskou energií. HEJTMAN je pražská dirty rocknroll parta, která vznikla v roce 2007 ze členů kapely Schwabach. Hrají nakopávající dirty metal rocknroll podpořený na české poměry velmi kvalitní show kde nechybí ani nějaké ty pyro efekty. Nechte se překvapit – nebudete litovat!

Vstupenky je možné zakoupit za 250,- Kč v klubu a v hudebninách pod klubem, za 262,- Kč prostřednictvím E-ticket, a za 285,- Kč v síti Ticketpro. Na místě pak bude vstupné stát 300,- Kč. Těšit se můžete na parádní rock´n´rollovou noc na které se rozhodně nebudete nudit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *