SYMBOLIC Open Air 2020: nový areál a spousta novinek!

Pokračování čtvrtého ročníku metalového festivalu SYMBOLIC Open Air proběhne v termínu 1.-4. Července 2020 v lokalitě – Topolná u Uherského Hradiště ( Česká Republika). Během čtyř dnů se na dvou pódiích představí na šestapadesát kapel z celého světa, kam se sjedou fanoušci nejen z Česka, ale i ze zahraničí.

Headlinerem letošního ročníku je legendární americká formace BRUTALITY, která do Evropy zavítá po dlouhých 24řech letech, přičemž historicky poprvé do České Republiky a to právě na SYMBOLIC Open Air!

A protože SYMBOLIC rozhodně není jen o jednom jménu, můžete se těšit na vystoupení dalších zvučných jmen, jako jsou neméně legendární dánší thrasheři ARTILLERY, finští CONVULSE, kteří zahrají jejich speciální set „World Without God“, „all stars“ LIQUID GRAVEYARD v jejichž řadách působí členové CANCER, NAPALM DEATH, LOCK-UP, BRUJERIA, ex-DIMMU BORGIR, švédské death metalové směčky jako DEMONICAL, WOMBBATH, či holandští BURIAL REMAINS a italští ELECTROCUTION. Ani black metaloví fanoušci nepříjdou zkrátka a mohou se těšit na ikony anglické black metalové scény HECATE ENTHRONED či brazilské rouhače MYSTIFIER. Z tuzemských kapel nemohou samozřejmě chybět kapely jako SECTESY, FORGOTTEN SILENCE, BRUTALLY DECEASED, TORTHARRY, TRAHIR. A mnoho dalších…

Nový festivalový areál v Topolné s rozsáhlým zázemím přináší letos mnohá zlepšení, která zpříjemní a zkvalitní pobyt jeho návštěvníkům, stejně tak, jako přírodní volně dostupné jezero v dochozí vzdálenosti cca 3minuty od areálu, kde je možné si zaplavat. Nejpatrnějšími změnami pro návštěvníky budou dozajista kamenné sprchy a záchody, druhá „klubová“ stage, kryté zázemí v případě nepříznivého počasí a samozřejmě sortimentem bohatší bary a výčepy jak s klasickými, tak i speciálními pivy za velmi příznivé ceny. Na své si příjdou mimo jiné i vyznavači všemožného alternativního stravování a vybrat si bude možné jak z masové, vegetariánské, ale i veganské kuchyně. K dispozici je pro fanoušky přilehlý kemp s možností parkování.

Vstupné na tento čtyřdenní festival je možné zakoupit on-line formou e-ticketu za 38€.
Veškeré novinky, stejně tak jako informace o kapelách, programu a dalších aktualitách naleznete na oficiálních webových stránkách festivalu  a FB profilu https://www.facebook.com/symbolicfest/

Kompletní line-up:
BRUTALITY, ARTILLERY, HECATE ENTHRONED, CONVULSE,ELECTROCUTION, LIQUID GRAVEYARD, BURIAL REMAINS, WOMBBATH, HELSLAVE, DEMONICAL, MYSTIFIER, MORIBUND OBLIVION, RESURRECTED, DAWN OF OBLITERATION, INCARCERATION, ARMADA, EPSILON, BLOODRIDE, MORS SILENS, TREASONDOM, DEFIANT, UNFOCUSED, HATEFUL AGONY, FORGOTTEN SILENCE, GÖTTEDÄMMERUNG, PURNAMA, INNESPHERE, HUMAN SCUM, ELYSIUM, NAHUM, DARK ANGELS, BRUTALLY DECEASED, DOOMAS., TORTHARRY, ABSTRACT, FACE THE DAY, TRAHIR, MELANCHOLY PESSIMISM, BLOODY MADNESS, V.A.R., PROLAPSED, FROM VOID TO ABYSS, DIVERSITY, SIXTH DIMENSION, BAD VICTIM, DMC, SCABBARD, DAERVIN, SHAARK, NAURRAKAR.

Vykročení správnou cestou
Ano, přesně tak vnímáme přesun SYMBOLIC festivalu do areálu “Bůrovce” v obci Topolná u Uherského Hradiště. Je to jen pár dnů, co jsme opět navštívili areál, abychom se ujistili v tom, o čem jsme přesvědčeni, TEDY v tom, že ZDE nám i Vám bude více než příjemně.
Tři Dvody u Kolína měly své kouzlo. Pro nás samozřejmě i spoustu výhod, neb jsme areál měli ve své podstatě “za barákem”, ovšem Topolná, to už je “úplně jiná liga”. Díky tomuto areálu doznáváme pocitu, že rosteme. Že se posouváme a tím opouštíme hranice “oslavy narozenin” a vydáváme se blíže k tomu, co bychom rádi, tedy k “pořádání festivalu”.

Chceme důstojné prostředí jak pro kapely, tak pro fanoušky. V neposlední řadě pak i pro ty, co pro Vás festival připravují (a že jich není málo).

Inspekční cesta, kterou jsme podnikli tuto neděli s naším elektrikářským týmem, nastínila mnohé. Jsme NESKONALE šťastni, že “vše jde podle plánu”, plánu, který jsme si vytyčili. KONEČNĚ Vám, našim návštěvníkům, můžeme garantovat to, co doteď NEBYLO ve Třech Dvorech možné a to jest:

1. Důstojná možnost stravování!
K dispozici pro nás bude kuchyně se zázemím, o jakém se nám při prvních třech ročnících nezdálo. A PRO VÁS kamenná jídelna se stoly, židlemi a, když o to budete stát, i s ubrusy :-). Prostě čistota/pohodlí a nadstandardní servis.

2. JIŽ ŽÁDNÉ TOIKY!
Ano, k dispozici pro návštěvníky bude dostatečné množství toalet, a to ve dvou patrech. Spodní patro toalet bude dokonce ÚPLNĚ NOVÉ! O toto jsme moc stáli a šli si za svým. Víme, že tento servis by měl být dnes již standardem a MY VÁM tento standard chceme nabídnout. Navíc bude zajištěna služba, která po celou dobu festivalu bude udržovat toalety ve stavu, v jakém si je každý přeje mít.

3. Kamenné sprchy!
Další z věcí která prostě musí být na festivalu zajištěna. Doteď jsme na všech našich ročnících využívali mobilní sprchy – s ročníkem 2020 toto KONČÍ! Stejně jako toalety budou sprchy ÚPLNĚ NOVÉ a připravené v plné míře pro Vaši hygienu.

4. DVĚ PODIA!
Konečně mohu říci “KONEČNĚ se nemusíme obávat vrtkavosti počasí”! Od ročníku 2020 je zde možnost operativně reagovat na to, co se děje venku, a to přesouváním produkce na dvě totožná podia. Ano, jedno vnitřní a jedno venkovní.

5. Dostatečné množství barů a výčepů!
K dispozici jich máme rovných 5. Už žádné fronty, už žádné “napůlvychlazené” nealko. Dokonce pro Vás chystáme VIP bar s neskutečně stylovými “chill out sklípky”, v kterých bude (zvláště v parných odpolednech) více než příjemně.

To vše navíc s hlídaným parkovištěm, dvěmi stanovými městečky, šťastně řešeným terénem kolem hlavního podia, který díky sklonu svahu nabídne i při odpočinkové poloze výhled na hrající umělce, až po možnost koupání v nedalekém přírodním koupališti, nám činí opravdovou radost a naplňuje nás pocitem, že Topolná je to nejlepší, co nás (a doufám že i Vás) mohlo potkat.

Jsme hrdí, že jsme SYMBOLIC a pevně věřím, že vy budete hrdí s námi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *