Švédské legendy death metalu míří do Ostravy!

endtombed_1Už ve středu 15.10. od 20:00 čeká Ostravu opět pořádná death metalová nálož – v rámci svého turné se zde na jediném koncertě v ČR zastaví ENTOMBED AD a GRAVE! ENTOMBED AD jsou přímým následovníkem ENTOMBED a jedná se o sestavu kolem zpěváka LG Petrova, který byl donucen kvůli sporům o jméno název lehce upravit. Pod pozměněným názvem nyní vyrážejí na turné k poslednímu albu s názvem Back to the front, ale určitě se všichni můžou těšit i na skladby ze starších alb.

Druhou kapelou tohoto večera budou švédští Grave, kteří vyrazili na turné společně s ENTOMBED AD. Tuto kapelu určitě není nutné fanouškům death metalu dlouze představovat. Další legenda žánru, hrající od roku 1986 se řadí k první vlně proslulé švédské školy a stále má co nabídnout.

Poslední kapelou, která švédský trojlístek uzavírá jsou Implode produkující kombinaci death a thrash metalu. Vstupenky na koncert je možné pořídit od 350,- Kč v klubu, v hudebninách pod klubem a prostřednictvím sítě Eventim. Na místě pak budou vstupenky za 400,- Kč.Koncert je součástí projektu Klubové koncerty s mezinárodní účastí spolufincovaného z rozpočtu Statutárního města Ostrava.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *