Speciální koncert BLAMAGE v Českých Budějovicích bude plný metalových coverů!

BlamageJedinečný koncert pro své fanoušky chystá metalová formace BLAMAGE. V sobotu 3. října zahraje v proslulém českobudějovickém klubu Highway 61 jen a pouze covery svých oblíbených kapel.

„Chtěli jsme přijít opravdu s nečím speciálním. V minulosti jsme několik coverů hráli, proto jsme si řekli, že bychom na nich mohli postavit celý setlist, že by to fanoušky mohlo pobavit stejně jako nás,“ říká zpěvák Blamage Milan Černoch. „Náš set tedy bude sbírkou všech coverů, co jsme kdy hráli. Nebudou chybět RAGE, MEGADETH, HAMMERFALL či třeba TESTAMENT. Upřímně se na to těším!“

Společně s Blamage vystoupí kapely KRYPTON a HEAVY PASSION. První zmínění se coverů svých oblíbenců také nebojí. Na jednu stranu dokáží nabídnout přímočaré rockové hitovky z repertoáru AC/DC, na stranu druhou si rozumí i s extrémním metalem. Stejně jako Blamage se ale věnují hlavně vlastní tvorbě.

HEAVY PASSION na sebe výrazněji upozornili před třemi lety, kdy vydali povedený debut The Wildest Dreams. Kapela má za sebou i několik úspěchů v prestižních hudebních soutěžích a řadu skvělých koncertů. Za zmínku jistě stojí, že na sólovou kytaru řádí dívka – Katka Chalupecká.

Akce odstartuje v 19.30 hodin!

http://www.blamage.cz/

Václav Votruba

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *