SOMETHING LIKE hledají bubeníka!

SOMETHING LIKE hledají bubeníka poté, co se po dlouhých letech rozhodl kapelu z časových důvodů opustit jejich stávající bubeník Zdeněk. Pokud máš rád metalcore, chceš hrát koncerty, tvořit a natáčet hudbu a klipy, zažít kopu srandy a být součástí všeho, co k fungování kapely patří, tak se neváhej ozvat na některý z níže uvedených kontaktů. Kluci zkoušejí jednou týdně v Plzni, mají za sebou spoustu koncertů, před sebou určitě taky a těší se, až usedneš na bubenickou stoličku a pořádně do toho společně praštíte.

https://www.facebook.com/somethinglikeofficial

https://www.instagram.com/somethinglikeband

Tel: 603454286 (Jenda)

Zdeňkovo vyjádření zde:
Zdravím všechny (tady Zdeněk), následující oznámení pro některé z vás může být nečekané a naopak jiní jen očekávali, kdy to přijde. Abych nechodil okolo horké kaše, rozhodl jsem se po dlouhém a těžkém, téměř dvouletém rozmýšlení ukončit svou činnost v kapele. Jedná se o rozhodnutí z mé vlastní iniciativy, jak všichni víte, dlouhodobě se potýkám se zdravotními problémy, kvůli nimž kapela musela několik letošních koncertů zrušit, což mě upřímně mrzí a dále, a to je hlavní, nedokáži a nechci do kapely nadále investovat svůj čas a energii, ať už se jedná o pravidelné dojíždění z větší dálky nebo o další logistické záležitosti, a proto to nejlepší, co jsem mohl nyní udělat pro kapelu a pro sebe, bylo odejít.

S muzikou jako takovou rozhodně nekončím, mám v plánu pokračovat a zdokonalovat se ve hře na bicí soupravu a na kytaru a mám určitý plán, o kterém zatím nechci zde psát, neboť je stále ještě v ,,plenkách´´. Chci poděkovat vám všem, našim fanouškům a příznivcům, kteří nás celé ty dlouhé roky podporují, ať už se jedná o chození na koncerty, kupování merche, sdílení, poslouchání naší muziky a tak dále, protože bez vás by to zkrátka nešlo – vy víte, kdo jste.

V SOMETHING LIKE jsem hrál devět let, za své působení v kapele jsem s klukama odehrál desítky koncertů, vydal desku, dále jsem stihl v osobním životě odmaturovat, o pár let později úspěšně dokončit VOŠ, začít pracovat a co je hlavní, díky koncertování a této kapele a muzice jsem v roce 2018 poznal svoji, nyní již, manželku Terku (One Hour Later/zpěv), která při mě vždy stála a stojí a podporuje mě a já jí touto formou veřejně ze srdce děkuji!

To největší poděkování patří Jendovi, Macíkovi, Davidovi, Matějovi a Jirkovi, kteří jsou nejen skvělými muzikanty, ale především, za ta léta se stali mými bratry a přáteli na celý život. Každý z nich má srdce na pravém místě a mohl bych zde psát hodiny a hodiny o tom, jak a kdy tady pro mě byli a jak mi pomohli – tito kluci jsou ztělesněním poctivosti, pracovitosti a toho, čemu se dá říkat přítel. S kapelou nyní, zatímco usilovně hledá mého nástupce za bubenickou stoličkou, odjedu zbylé, naplánované koncerty a natočím v létě klip k našemu nadcházejícímu singlu, který bude zároveň mou finální tečkou za působením v kapele.

Nezbývá nic jiného, než od srdce znovu poděkovat za všechny krásné i méně krásné zážitky, za kamarády a rodinu, kterou jsem díky této kapele získal, podporujte SOMETHING LIKE i ostatní kapely, podporujte kluky, mají toho hodně před sebou, makají, nepoleví a hlavně, choďte na koncerty a podporujte kulturu! Se srdečným díkem,
Zdeněk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *