SOME OTHER PLACE, REDD & LOUKABAND – Music City Club, Praha (29. listopadu 2014)

00_Vox Femini II. TourFanoušci alternativní muziky se na sklonku minulého roku konečně dočkali. Na koncertní prkna se vrátili táborští SOME OTHER PLACE, kteří patří k nejzajímavějším hudebním úkazům nejenom na jihočeské scéně. 29. listopadu potěší také pražské fanoušky, společně s formacemi REDD a LOUKABAND zahrají v Music City Clubu.

„Víme, že opravdu pokračujeme a na světě to nikdo za nás nedělá. Vážíme si toho, co můžeme mít jenom mezi sebou a rádi se rozdělíme se všemi – vámi. Alternativní folk plný slov a ducha prostředí,  které nás propojuje s post rockovou scénou.  Na naše vystoupení srdečně zveme všechny hudební  generace,“ říkají muzikanti ze SOME OTHER PLACE, kteří mají v zádech vynikající instrumentální album „To be continued“.

Velmi zajímavým uskupením jsou i pražští REDD, kteří se pohybují až ve vodách snového, respektive meditativního ambientu. Nebojí se ale ani syrových kytar, které dotváří velmi specifickou atmosféru. Redd nejsou v Music City Clubu neznámým pojmem. V říjnu zde vystoupili se skupinou SAND SET.

Some Other Place a Redd nespojuje jen alternativní muzika. Organizátoři upozorňují, že v jejich středu působí muzikanti, kteří stáli u zrodu úspěšných PLEASE THE TREES.

Jako host se v Music City Clubu představí kapela LOUKABAND, která osobitě spojuje folk, blues i rock. Soubor tvoří zkušení muzikanti, kteří spojili síly v roce 2012. Koncert v Music City Clubu odstartuje v 19.00 hodin a vstupné je 90 korun.

Václav Votruba

https://www.facebook.com/MusicCityClub

http://www.someotherplace.cz/

http://bandzone.cz/redd

http://loukaband.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *