SATAN KLAUS FEST 2013

Tradiční zimní setkání v jihočeské Volyni – to je Satan Klaus Fest! Letošní startovní pole je opět nabité a začátek je stanoven na 19. hodinu. A kdo se tentokrát představí na pódiu sálu Na Nové?

AVENGER
Pro domácí matadory je tato akce výjimečná nejen tím, že letos se uskuteční již po patnácté, ale hlavně tím, že jsou stále tady v plné zbroji připraveni napumpovat do Vás to nejlepší, co za uplynulých více než 20 let existence spáchali. Tak se těšte na osvědčené fláky i songy z poslední desky „Bohemian Dark Metal“. Možná Vás čeká i malé překvapení, uvidíme – uvidíte!!!

PANYCHIDA
Dnes již téměř legenda českého pagan metalu přijede do Volyně zahrát i několik novinek z chystaného alba „Mimnestund“, datum vydání je na spadnutí a tak možná budete mít tu čest si i jejich nové dítko zakoupit. Hostem za bicíma nebude nikdo jiný než Honza Kapák z Hellsoundu/AVENGERU, což je jistě záruka kvality!!! Pagan Rules.

HELLOCAUSTOR
Máte rádi starej poctivej thrash metal po vzoru velikánů tohoto žánru? Pokud ano, tak si nenechte ujít vystoupení těchto maniaků. Klasické metalové obsazení, svébytné kytarové riffy podpořené skvělou jízdou bicích a patřičným vokálem Vás jistě nenechají v klidu. Jak sami pánové říkají – THRASH TILL DEATH!

MORTIFILIA
Chlapi to hrnou již patnáctej rok a zrají jako víno, svědčí o tom i jejich poslední album „Fate“ vydané v minulém roce. Množství odehraných koncertů vypovídá samo za sebe, tahle západočeská „Mortparta“ je vždy zárukou kvality.

DESIRE FOR SORROW
Pódiově nejmladší kapela míchající melodický black metal s prvky ostatních žánrů podpořené klávesami, prostě takoví čeští Cradle of Filth. Určitě zazní i jejich nové songy z připravovaného alba „At Dawn Of Abysmal Ruination“.Sice věkově nejmladší, nasazením ale určitě rovnocenná partie ostatním kapelám

Pokud tedy nevíte co 25.12. večer dělat, tak neváhejte a dorazte do Volyně.

http://bandzone.cz/fan/depeha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *