ROCK POD KAMEŇOM přichází s prvními novinkami!

Príďte stráviť úžasnú letnú dovolenku na festivale Rock pod Kameňom v Snine. Tak ako po iné roky aj tento rok sa v dňoch 10. a 11. augusta v nádhernom prostredí prírodného biotopu na Sninských rybníkoch uskutoční už v poradí desiaty, jubilejný ročník najväčšieho festivalu na východnom Slovensku. Usporiadatelia si aj tento rok pripravili to najlepšie, čo môže rocková scéna ponúknuť. Českú scénu budú zastupovať mená ako DOGA, WANASTOWI WJECI, TRAKTOR, ŠKWOR a exkluzívne pre Sninu dôjde aj k spojeniu kapely ARAKAIN, s českou rockovou divou Lucie Bílou. Predtým ako sa Lucka začala venovať skladbám, ktoré mnohí poznajú, brázdila koncerty s touto metalovou legendou. Najväčším lákadlom od našich západných susedov bude vystúpenie kapely KABÁT. Pepa Vojtek a ostatní, sú vždy zárukou dobrej zábavy.

Slovenskú scénu zastúpia interpreti ako Metropolis, s jedným z najlepších slovenských gitaristov Jimim Cimbalom, ZÓNA A, ako aj zlatý klinec TUBLATANKA. Z mladšej generácie kapiel sa predstavia napríklad BEFORE THE ZERO DAY a ČAD. Zo zahraničnej scény budete mať možnosť vidieť dve najlepšie folk metalové kapely ako KORPIKLAANI z Fínska a Švajčiarov ELUVEITIE, kombinujúcich keltské melódie s brutálnymi vokálmi. Ďalšími kapelami budú Švédi SABATON, ktorí napriek obmene základnej zostavy pokračujú ďalej v plnom nasadení a Dáni PRETTY MAIDS, ktorí sa stali známymi v 80tych rokoch hitmi ako „Future World, „Back To Back „a mnohými ďalšími.

Vstupenky si je možné zakúpiť prostredníctvom stránky www.rockpodkamenom.sk alebo v sieti Ticketportal v cene 20 Eur. Cena vstupeniek sa bude neskôr zvyšovať. V minulosti na festivale vystúpili kapely ako EDGUY, SWEET, PRIMAL FEAR, SONATA ARTICA a mnohé iné popredné svetové kapely. A dôležitá informácia – pri priaznivom predpredaji je v pláne aj nultý deň festivalu, s taktiež zaujímavými menami, o ktorých vás budeme včas informovať.

Oficiálne linky:

Oficiálny web: www.rockpodkamenom.sk

Facebook: http://www.facebook.com/rockpodkamenom

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *