Revoluce u rock/metalových FREE FALL. Nová deska bude v češtině!

Zásadní krok se rozhodli na své nové desce učinit rock/metaloví FREE FALL. Zatímco doposud byly jejich nahrávky nazpívány v angličtině, novinka, kterou nyní kapela dokončuje, bude postavena výhradně na českých textech. FREE FALL ji natáčeli opět ve studiu Šopa pod dohledeme Standy Valáška. „Věříme, že tato fošna, kterou nazveme Protínám, pro nás bude zlomová. Určitě si myslíme, že má co říct,“ říká zpívající baskytarista Jindra Hráček, který zároveň dodává, že by deska měla vyjít ke konci roku.

Jak zhruba bude novinka znít si ale můžete poslechnout už nyní. Na www.bandzone.cz/freefall kapela zveřejnila čtyřminutový sestřih z celé desky. FREE FALL, kteří pocházejí z Uherského Hradiště, patří mezi harcovníky tuzemské rock/metalové scény. Vznik kapely se datuje k roku 1995, přičemž doposud mají FREE FALL na kontě tři desky. Ty zaznamenaly velmi slušný ohlas jak u posluchačů, tak i kritiků. Poslední nahrávka Double Meaning´s vyšla před třemi lety.

Diskografie: Slave (demo – 2000), Difference (2004), Promo (2006), Garden Of Depression (2007), Double Meaning´s (2010)
Sestava kapely: Jindra Hráček – zpěv, baskytara, Sabina Sabath Francová – zpěv, Aleš Lenhart – kytara, Marek Sikora – kytara, Pepu Mareček- bicí
Kontakt:http://www.free-fall.cz/ (e-mail – info@free-fall.cz)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *