REVOLTIKON se blíží!

Bruno - Revoltikon frontFestival Brutal Assault nebude jen ve znamení koncertního návratu death metalové legendy KRABATHOR, ale bude zde také zahájen prodej a následná autogramiáda knihy nesoucí název „Revoltikon“. Autobiografie jednoho ze zakládajících členů KRABATHOR, později HYPNOS, Bruna, vás provede historií obou kapel z pohledu muzikanta, a dá také nahlédnout do osobního života. Knihu doplňuje spousta dobových fotografií a reportů z turné.

Sám autor o knize říká „Ještě před pár lety by mě nenapadlo, že bych se mohl pustit do psaní knížky, a že bych byl vůbec schopen její realizaci dotáhnout do konce. Ale těch drobných impulsů, které mě směrovaly na tuto stranu, bylo postupně čím dál víc, až jsem se rozhodnul do toho jít. Bylo to něco jako regrese. Přestože jsem si pak občas stěžoval na to, jak nestíhám, vím, že mi nakonec bude to psaní ještě chybět, protože jsem se u toho upřímně bavil. Doufám, že se budou bavit i čtenáři . To by pro mě byla ta nejlepší možná satisfakce.“ Limitovaný náklad knihy vyjde u Mystic Production 6. srpna 2014. V pátek 13. června 2014 bude zveřejněn trailer, který režíroval Mejla Basel (MACHINE HEAD, HYPNOS, SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY atd.)

Kontakt:Mystic Production/Rock Extremum- Michal Vavřík,Mobil: 778066393, Mystic Production, Vilová 1002/5, Horní Suchá, 735 35, Czech Republic, michal@mysticproduction.cz http://www.mysticproduction.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *