RETURN TO STABILITY tour 2.0.2.2.

Také si myslíte, že styl deathmetal je furt to samé „blití“ dokola? Máte pocit, že se v Čechách se nedá hrát deathmetal na úrovni??? Změnit názor se vám pokusí 4 deathmetalové kapel z různých koutů naší země v minitour nazvaném „Return to Stability 2.0.2.2“. 4 místa, 4 kapely, 4 různé pohledy !!!

NEUROTIC MACHINERY – groove-progresivní deathmetal s vlastní tváří. Tachovští borci na muziku vždy měli svůj pohled a ten dotáhli téměř k dokonalosti na poslední desce. Propracovaná muzika, která svojí prezentaci v popředí s dvěma zpěváky nenechá nikoho v klidu.

ELYSIUM – týnecký deathmetal s prvky coru, který se nebojí techniky a tísnivé atmosféry s energickým živým vystoupením smete vše živé v dosahu.

DYSANGELIUM – poctivý deathmetalový buldozer, který už léta válcuje česká pódia svou poctivou muzikou. Klasičtější podání deathmetalu ve stylu starých SINISTER nebo borců KRABATHOR. Phylactery – mladá kerosinová deathmetalová jízda, která tempa šponuje na maximum. Sype se, houpe se a celou dobu noha na plynu. Jízda jak prase.

Tato sestava bude k vidění v těchto termínech a na těchto místech:

19.3.2022 – Plzeň „Pod Lampou“
26.3.2022 – Jaroměř „Naroďák“ (v rámci dvoudenního festivalu „Nároďákfest“)
2.4.2020 – Kutná Hora „Česká 1“
30.5.2020 – Brno „Melodka“

V tomto neveselém období si přijďte zaházet řepou a přijďte se přesvědčit, že deathmetal není vyčerpaný metalový žánr.
Kapely nechají na pódiu vše, aby vám toto dokázaly!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *