REST IN PIECES TOUR

Čtyři žánrově rozdílné kapely spolu přijedou rozsekat při čtyřech zastávkách česko-slovenská města. Peklo otevře svoje brány a vy budete moci pokleknout před prvotřídním metalem. Spokojeně bude odcházet každý pravověrný metalista. Přijďte si poslechnout dobrou muziku a spolu se svými kamarády a kamarádkami prožít pořádnou metalovou akci.

ASGARD – brněnská black metalová legenda založená již v roce 1987. Melodiemi nakažený black metal té nejvyšší kvality. Kapela pohybující se nejen na české scéně již mnoho let za to umí vzít. Bude vás mrazit v zádech a ucítíte pradávnou sílu black metalu.

DOOMAS – jejich muzika je plná silných melodií. Doom–gotická kapela ze Slovenska k nám přiveze chvilku uvolnění. Nechte se pohltit songy s melancholickou náladou. Pivo v ruce, krásnou slečnu v objetí a doomové snění. To je sen každého správného posluchače. Kráska a zvíře vám předvedou, jak se hraje tento styl na Slovensku.

SEPSIS – pražský death metalový klan vám předvede pořádnou brutální jízdu. Není to nic pro slabé povahy. Kapela vám představí zbrusu nové písně z právě vydaného EP – „Dawn before light“. A o tom, že je to pořádný nářez, nikdo nepochybuje. Pokud máte rádi nátlakovou muziku, nesmíte chybět pod pódiem.

DYSANGELIUM – death metalová smršť z Pardubic. Kapela, která loňským albem Maniachrist rozčeřila zatuchlé vody českého undergroundu. Kritiky dobře oceňované cd nesmí chybět ve sbírce každého death metalisty. Muzika s velkým nábojem je tvořena muzikanty z takových smeček, jako byli Klan a Sabathory. Old school death metal s thrashovými pasážemi ve své krystalické podobě.

19.4. – Pardubice – RC Ponorka
20.4. – Praha – Modrá Vopice
26.4. – Levice – Memphis
27.4. – Brno – Melodka

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *