Řečtí post-rockeři THEIR METHLAB míří do Prahy a Brna

Po dvou letech a vynucené covidové pauze se na evropské silnice vrací fenomenální řecký post – rock THEIR METHLAB. Když přijeli poprvé do České republiky v roce 2019, způsobili zde malou senzaci. Ani tato trojice Řeků z Athén nečekala tak vřelé přijetí a svou českou zastávku považují za jeden z nejlepších koncertů kariéry, kdy „čekali hodně, ale dostali ještě víc.“ Ale i posluchači si přišli více než na své: malé tour k jejich první dlouhohrající desce „Last Second“ mělo takový úspěch, že album bylo ihned vyprodáno skupina se téměř přes noc usadila na psychedelickém Olympu po bok velikánů, jako jsou 1000mods nebo Villagers of Ioannina City. Směs post rocku, psychedelie, melancholických i tvrdších kytar dále rozvíjejí na svém posledním EP „Tsunami“, které bude možno poprvé slyšet právě na tomto turné a to prvního prosince v pražském klubu Underdogs‘ a den poté v brněnském Bajkazylu.

Jak říká kytarista Michael Spanos: „Pražský koncert byl jeden z nejlepších při našem posledním minitour, mockrát děkujeme všem co přišli a těším se v prosinci, že poznáme i Brno!“

Řeky doplní na obou koncertech česká temně psychedelická stálice Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip, kteří se během těchto dvou koncertů rozloučí se svou stávající sestavou, svou pražskou premiéru si odbyde náchodská moderní psychedelie Kosmiku a v Brně vystoupí jako třetí skupina domácí fusion EDAIN.

https://www.facebook.com/events/260307225922509/

https://www.facebook.com/events/400472801545048/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *