RAMCHAT vydávají nové album!

Martinská pagan metalová formácia RAMCHAT vydáva svoj štvrtý album s názvom „Znelo lesom“. CD vyjde v klasickej plastovej škatuľke ako aj v digipack forme, vinylová LP-čka iba v obmedzenom limitovanom počte (ak máte záujem, konajte, viac ako polovica kusov už je zajednaná: https://www.hiraxshop.sk/search?q=znelo+lesom).
Líder kapely, gitarista a textár Pavel „Hirax“ Baričák, sa k novému počinu vyjadril: „Po troch rokoch odmlky prichádzame s ďalším radovým albumom. Ramchat stojí na rifoch, silných refrénoch a kvalitných textoch, a myslím si, že tieto sme tieto naše klady na novom materiály dotiahli do nášho možného maxima. Rovnako zvuk  sa nám vydaril, nahrávka má vďaka moravskému štúdiu GM mocný sound.“ Album vyjde v spolupráci kapely a slovenského agilného labelu Slovak Metal Army.

Žiaľ, druhý ročník festivalu KrutoFest, kde mala kapela pokrstiť „Znelo lesom“ sa musel preložiť na jar 2021. Napriek tomu nosiče vyjdu v avízovanom termíne – v piatok, trinásteho novembra. Album si môžete objednávať na tejto adrese: https://www.hiraxshop.sk/search?q=znelo+lesom

https://ramchat.bandcamp.com/

https://www.slovakmetalarmy.sk/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *