RAMCHAT mají nová song a zahrají si v Rusku!

Martinskí pagan metalisti RAMCHAT, ktorí sa tešia v originálnom mixovaní death / black metalu, zverejnili na svojom YouTube kanály svoju novú pieseň „Neodpúšťam!“ Ako sa vyjadril leader kapely, Hirax, jedná sa o netypickú skladbu pre RAMCHAT. „Začína doom metalovo, aby sa v strede spustila šialená jazda klepačiek. Aj v texte som sa pustil do témy, ktorej som sa v metalovom podaní ešte nedotkol.“

Skladba sa objaví na chystanom novom albume RAMCHAT, ktorý vyjde v lete 2020. „Na hrubo plánujeme, že nový album pokrstíme 6. 6. 2020 na druhom ročníku KrutoFestu v Martine. Dovtedy si naši fanúšikovia môžu zadovážiť predošlé albumy, hlavne dávam dôraz na CD „Atrana“ a CD Bes / Karpaty, ktoré sú temer vypredané. Máme z nich posledné kusy a v takejto podobe ako vyšli, ich už nikdy nedolisujeme. Nájdete ich na Hirax Shope a je to aj s možnosťou venovania, stačí písať do poznámky svoje želanie: http://www.hiraxshop.sk/hudobne-nosice/cd?char=21 “ vyjadril sa gitarista Pavel Hirax Baričák.

RAMCHAT zahrá v nedeľu 1. 12 v Moskve a v pondelok, 2. decembra, v Petrohrade, kde bude doprevádzať ruskú pagan metalovú legendu Pagan Reign pri jej návrate na domáce pódiá. Pagan Reign totiž dlhé roky doma nekoncertovali. Vrátili sa na scénu po dlhých dvanástich rokoch s albumom „Once again“ (2018) a tohtoročnou novinkou „Art of the Time“ , ktorú pokrstia práve so Slovákmi RAMCHAT.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *