R.U.M. zine jede dál…

ČAUTE !!!

DSC07694Když jsem psal úvodník ještě před prázdninami, vůbec jsem netušil, že ten čas tak rychle uteče. Ze stromů padá listí, někde dokonce i sníh a kalendářní rok se nám pomalu blíží do finiše. Co nám zatím přinesl? Z pozice českého posluchače rozhodně dost! Během uplynutých měsíců vyšla celá řada kvalitních alb a jsem skutečně zvědav, kterak letos dopadnou každoroční ankety o titul „album roku.“. Zastavit se rovněž musím u festivalového léta, které bylo tentokrát hodně pestré. Já osobně jsem byl nejvíce nadšen z prvního ročníku BLACKLIGHTS festivalu. Pořadatelé nikterak nespekulovali a pozvali kapely, které sice nelákají tisícové davy, ale ve svém hudebním odvětví už dávno patří ke špičce. Je jen velká škoda, že tento výtečný podnik už zřejmě nebude mít další pokračování… Své ústřední postavení „metalového svátku“ potvrdil BRUTAL ASSAULT. Po roce se v Jaroměři u Hradce Králové setkala metalová smetánka z celého světa, a protože vyšlo počasí, jednalo se o jeden z nejpovedenějších ročníků vůbec. Diváctva však přece jen trochu ubylo, což lze přičíst pochopitelně konkurenčním festivalům, ale také finanční krizi, na kterou některé sociální skupiny šeredně doplatily. Skutečně nechápu výroky některých asociálů, beroucích stále tuto skutečnost jako nějaký smyšlený mýtus.

Od finanční krize bychom se mohli rovnou přesunout k tuzemskému politickému dění, ovšem neučiním tak. R.U.M. byl vždy apolitický a stejně tomu bude i v dalších letech. Rovněž nebudou probírána témata typu „Brichta Vs. Cikáni Vs e-zine Abyss“, i když mi jeden z kamarádů říkal: hele, taky napiš něco obdobného a návštěvnost vám stoupne“. Uff…takové ambice! Ambice R.U.M. zine nemá téměř žádné. Budeme samozřejmě rádi, když ukazatel návštěv stoupne, ovšem ne za každou cenu. Osobně jsem vděčen za tradiční a dlouholeté čitatele/ kamarády, kteří mají naši stránku nějaký ten pátek ve svých „oblíbených“. Pokud si v naší databázi najdou něco i úplní nováčci , bude má radost ještě větší. Náš archiv je už skutečně napěchovaný k prasknutí 🙂

A co čeká R.U.M. zine v budoucnu? Hi, nevím co čeká R.U.M., ale mně brzy narození potomka, takže mi spousta lidí už teď připomíná, že R.U.M. zine to odnese 🙂 Ne! To je samozřejmě legrace.! Člověk zkrátka nemůže odbourat to, co je jeho součástí. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat Masterbillovi a Radkovi Kopelovi za skvělou spolupráci! Jedeme DÁL !!!

R.U.M. zine zároveň děkuje všem návštěvníkům těchto stránek za podporu! Rovněž děkujeme kapelám a labelům, kteří s námi úspěšně spolupracují!

Příjemný zbytek roku 2009!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *