První SOULS OF UNDERWORLD PARTIES přichází s rokem 2015!

15555Organizátoři hlásí: 21.2.2015 odstartujeme v HARD ROCK BARu v Praze na Sokolovské společně s MEAN MESSIAH, SECTESY, INCARNATE a pražským supportem, kterého nyní řešíme.Jelikož jsme velice štědří, tak vstupné na tuto akci bude příznivých 60 Kč. Takže si přijďte zaházet řepou, mařenou, květákem nebo kedlubem za tento symbolický poplatek.

Kdybyste čirou náhodou nevěděli, o jaký formát kapel se jedná, tak se Vám trochu přiblížíme.

SECTESY je vlastně vytoužené dítě Dejvyho Krédla (ex-DESPISE), který se rozhodl splnit si svůj old-school deathový sen. Tak jako správný fotířk, tak i Dejvy dává SECTESY všechno, co v sobě má a tím se hudba SECTESY stává nezaměnitelnou svou melodičností, melancholií a energií. A právě SECTESY jsou pořadateli tohoto pekelného večírku!

MEAN MESSIAH začali jako one man projekt Dana Frimla (ex-SEBASTIAN, ex-APOSTASY..), který na svém studiovém albu zvýraznil všechny své přednosti, co se kvality hudby a zvuku týče. Album Hell (2013) vyšlo po 7 letech práce na něm a mohu konstatovat, že je to neskutečná nálož slušivého trash-deathu. Je nám opravdu ctí, že právě 17.1.2015 MEAN MESSIAH vystoupí v HARD ROCK BARu po našem boku.

Další smečkou jsou českolipští INCARNATE, kteří Vám svým poctivým grindem rozpitvají sluchovody až na třmínek a podelným řezem svého hudbeního skalpelu se dostanou do všech orgánů Vašich klepajících se těl v posmrtné křeči.

Supportu se pro tento večer ujala pražská death metalová smečka LET THEM BURN.

https://www.facebook.com/events/736812403071394/?fref=ts

http://bandzone.cz/sectesy

http://www.meanmessiah.com

http://bandzone.cz/incarnate

http://bandzone.cz/letthemburn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *