První demáč deathmetalistů SYMBTOMY!

SYMBTOMY je old school deathmetalová formácia, ktorú vytvoril Dejvy /SECTESY/ za účelom vybudovania plnohodnotného komba. V súčasnosti mu v zostave sekunduje basáčka DuZl, spevák Martin /SECTESY/ a Dejvy postupne oslovuje ďalších maniakov pre doplnenie plnohodnotného lajnapu.

Prvé demo SYMBTOMY je plné zakalených postupov, ktoré zvečnili v procese nahrávania hostia zo zahraničnej scény ako Ralf Hauber /REVEL IN FLESH/, Jonny Pettersson /WOMBBATH/ a Johan Jansson /INTERMENT/.

Fungovať v Undergroundovej scéne je dnes viac ako náročné, avšak SYMBTOMY je už dnes silný plod s vlastnou linkou pre budúce fungovanie, ktoré Dejvy vidí takto : „Určitě bych rád doplnil sestavu, sezkoušel koncertní set, vydal se na cesty a příští rok už jako kapela natočil debutové CD.“

Rukopis SYMBTOMY a SECTESY ide na rovnakej linke, čoho si fanúšikovia žánru určite všimli a všímajú. Nevzniknú ale medzi týmito menami nejaké trenice? Bude to fungovať v symbioze? „SECTESY končí co se týče tvorby nového materiálu … a tam kde SECTESY končí, tam SYMBTOMY začínají, takže nemůže dojít k jakýmkoli „hudebním třenicím“. Se SECTESY bych ještě rád natočil „rozlučkové EP“ (na které mám materiál složený už několik let) a tím bych tuto kapitolu rád důstojně uzavřel.“

Nie je vôbec tajomstvom, že nielen prostredníctvom festivalu Symbolic si tvorca riffov Dejvy plní svoje sny… „Ty největší a nejtajnější. Díky tomuto vlastně vznikl SYMBOLIC a před nějakým časem i SYMBTOMY. Od samého začátku bylo jasně dané, že v každé skladbě SYMBTOMY (která bude kdy zaznamenána) bude host, kterého si pro jeho historický přínost v Death Metalu nesmírně vážím. Právě vybíráme a oslovujeme zpěváky, kteří by se měli objevit na CD – je to nepopsatelný pocit vracet se v historii k persónám, kteří se podíleli na nahrávkách co ti měnili a formovali život. Už teď mohu slíbit, že se máte (co se týče zvučných jmen) opravdu na co těšit.“ A čo je teda najväščou prednosťou nahrávky? „Svoboda … svoboda moci si konečně dělat co mám rád s lidmi, které mám rád.“ doplnil Dejvy.

https://www.facebook.com/symbtomy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *