PROZAIC TOUR 2014

Prozaic_plakos_WEB_FINALChystané minitour PROZAIC TOUR Vám prezentuje čtyři stylově rozmanité kapely, zkrátka každý si přijde na své…. V ZÁŘÍ 2014 se tedy můžete těšit na:

NEUROTIC MACHINERY kteří mají na kontě dvě LP a zvláště poslední EP „EXI(S)T“ (2012) které ke kapele přitáhlo pozornost. Neurotici prošli obměnou sestavy a pomalu, ale jistě dokončují ambiciozní projekt „CAUSALITY PRINCIPLE“, jenž byl natočen ve studiu ŠOPA a v dalších studiích. Na albu se krom nového vokalisty a kytaristy představí také v roli hostů členové Tachovského dechového orchestru a vůbec celý materiál se ubírá novým směrem, kdy pojítkem s minulostí je již víceméně jen užití extrémního vokálu. Během minitour, které bude předzvěstí věcí budoucích – zahrají NEUROTIC MACHINERY převážně skladby z připravované desky a bude také představen klip k písni „Apallic Syndrome“, který natočil a zpracoval Radim z RATTLE BUCKET.
https://cs-cz.facebook.com/neuroticmachinery

DESIRE FOR SORROW letos vydali debutové album „At Dawn of Abysmal Ruination“, které vyšlo jako příloha tuzemského magazínu PAŘÁT. Album si získává fanoušky i kritiky, neboť kapela svým počinem atakovala špičku české scény, poctivý atmoblack nenechá chladnými ani Vás. V dubnu 2014 DfS vyhrávají prestižní českou soutěž kapel MetalGate massacre, kde v rámci výhry dostávají možnost vystoupit na šestém ročníku festivalu MetalGate Czech Death Fest, celé snažení tak dostává zaslouženou korunu. https://cs-cz.facebook.com/desireforsorrow

FINAL PAIN z Mostu vydali sice svůj debut „Kroky času“ nedávno, nicméně kapelu tvoří ostřílení muzikanti, pro každého fanouška thrash/deathu se srozumitelnými českými texty povinností! Uvážíme-li, že celá tvorba je vyšperkovaná chytlavými melodiemi, není co řešit…. bez thrashe žádný lineup nebude zcela kompletní!
https://cs-cz.facebook.com/souldecoder

Mladí a neklidní jsou pražští SOUL DECODER, jenž holdují melodickému deathmetalu, nenechte se však mýlit věkem členů a délkou fungování kapely. V kostce je možné jejich styl charakterizovat jako melodický deathmetal severského střihu, k tomu se nebojí ingrediencí moderního pojetí metalu, navíc každý člen SD přidává to, co jej ovlivnilo (přes black metal, pagan metal po deathcore či metalcore) a kapela se snaží v tom „zmatku“ najít vlastní hudební tvář, což se jim s jejich přístupem daří na výbornou.

Zastávky minitour:
5.9.2014 České Budějovice – klub MC Fabrika
6.9.2014 Strakonice – klub Křemelka
12.9.2014 Litoměřice – klub Baronka
13.9.2014 Chomutov – RC PEKLO
19.9.2014 Plzeň – Parlament Club
20.9.2014 Spálené Poříčí – Klub Sklep
26.9.2014 Praha – Music City
27.9.2014 Dobříš – klub Trezor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *