Premiéra nové písně od RAMCHAT!

ramchat_trikoHiraxov pagan metalový RAMCHAT tento pondelok uverejnil na svojom bandzone profile ( http://www.bandzone.cz/ramchat ) svoju prvú skladbu z chystaného mini CD Karpaty. Jedná sa o pieseň Večné Jarilo, živ nás!, ktorú kapela nahrala a kompletne vyprodukovala v moravskom štúdiu Shaark. K piesni kapela vyrobila aj tričká Jarilo: http://www.hiraxshop.sk/tricka/panske-potlacane/shop-74582/ramchat-04

Hirax sa k piesni vyjadril takto: Chceli sme, aby sme na nahrávke Karpaty zneli rovnako ako na pódiu. Takže nahrávania sa nezúčastnili žiadny hostia. Je to len o gitarách, base, bicích a speve. Teda ak nepočítam herca Mila Kráľa v piesni V ríši vlkov… Prvýkrát sme ani netočili všade beglajdové gitary, takže keď hrám nejakú vyhrávku, je len v jednej bedni. To som predtým nikdy nespravil… až teraz som konečne našiel odvahu. Taktiež sme sa pri mixáži s Pavlom zo štúdia Shaark zamerali, aby bol zvuk hutný, basovo mäkký a kompaktný. Chceme mať vlastný ksicht aj vo zvuku, nechceme kopírovať svetové vyumelkované produkcie.

Má to byť slovanský RAMCHAT a nie nejaká iná, západná kapela. RAMCHAT má vonku už aj vinylové EP-ko Mor ho! (B strana obsahuje song Posledný Pohan), ktoré vyšlo v megaobmedzenej raritnej sérii 20 kusov. A už je skoro aj vypredané! Bodaj by aj nie, veď prvých 15 objednávateľov dostáva tričko RAMCHAT grátis. Tak ak ste milovníci analógu, prekliknite: http://www.hiraxshop.sk/hudobne-nosice/vinyly/shop-74583/ramchat A kedy vyjdú Karpaty oficiálne? Nechajte sa prekvapiť.

http://www.bandzone.cz/ramchat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *