Před moldavskými INFECTED RAIN se představí metaloví divočáci NEVER LEFT BEHIND

Never Left BehindJsou energičtí, strojově přesní a pořádně našlapaní. NEVER LEFT BEHIND ze Štětí si servítky neberou a do posluchačů hrnou nekompromisní nu-metalovou smršť. Že se vydali po správné cestě, dokazuje letošní úspěch v soutěži Hard Rock Rising 2014, díky kterému mohli vystoupit na prestižní Benátské noci. Tím ale jejich koncertní činnost nekončí. Naopak, v září kluci vyrážejí na Change Today Tour 2014 a 28. září se v pražském klubu Exit-us představí před moldavskou metalovou střelou INFECTED RAIN!

„INFECTED RAIN jsou skutečně skvělí, takže jsme rádi, že si s nimi můžeme zahrát. Bude to parádní večírek, moc se těšíme,“ zve všechny Rudy, baskytarista NEVER LEFT BEHIND.

Never Left Behind letos prožívají úspěšný rok. Kromě zmíněné Benátské noci, na které se představili například finští HIM, odehráli plno výborných koncertů po celé republice. Jedním z vrcholů bylo hraní s maďarskými EKTOMORF!

Kapela stále ještě propaguje album Swallow Every Drop, které vyšlo v roce 2012 ve formě pěkného digipacku. Těšit se ale můžete i na několik nových pecek.

Pokud se v září na Infected Rain vydáte, přijďte určitě včas, protože Never Left Behind byste si neměli nechat ujít. Jejich samozvaný dread metal nakopává zadky!

http://bandzone.cz/neverleftbehind

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *