PRAGUE DEATH FEST

Nezadržitelně se blíží zbrusu nová akce Prague Death Fest. Název přehlídky není náhodný – snaží se brát inspiraci od takových značek kvality, jako jsou Maryland Death Fest a Czech Death Fest. Aby si své troufalé jméno zasloužil, vystoupí na něm přední kapely českého death metalu. Akce není vhodná pro slabší povahy, protože se bude poslouchat extrémní hudba, hrozit a především pařit!

Soupisce vévodí tuzemská legenda žánru TORTHARRY. Další řízná hudba zazní v podání strmě stoupajících ALL THE SECRETS INSIDE. AtSI je mladá kapela složená ze zkušených muzikantů, kteří svou moderně pojatou tvorbou určitě nikoho neurazí. Pardubičtí DYSANGELIUM se věnují nekompromisní staré škole DM s barbarským nábojem. Připomenou doby, kdy byl death metal vším.

Zmrtvýchvstalá drtící smečka vrahů a travičů SEPSIS, inspirovaná ikonami pekelného žánru Morbid Angel, Krisiun a Hate Eternal vás svým projevem dostane do tranzu. A poslední na seznamu je letitá partička LEGION zmítaná nepřízní všeho druhu. Jedná se opět o starou školu, tentokrát však plnou zvratů a brutálních sonických útoků.

Sobota 22. února 2014 se zapíše do dějin jako den, kdy smrt nenapravitelně poskvrnila Prahu. 13. komnata bude otevřena a my budeme mít tu čest do ní nahlédnout. Jen račte vstoupit …

http://rockweb.cz/detail.asp?x=2491

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *