Powermetaloví STEELFAITH mají nový videoklip ke skladbě Parazit

SteelfaithNejlevnější klip v dějinách hudby. Tak o svém novém videu ke skladbě „Parazit“ s nadsázkou mluví lovosická powermetalová kapela STEELFAITH. Vše vzniklo ve vlastní režii za pomoci několika přátel.

„Je to klip plný metalového pózerství, hudebních harmonických klišé, které se prolínají s kytarovými onaniemi v h moll. Celkový zážitek umocňuje použití nejmodernějších efektů ve scénách, ve kterých členové kapely bojují s draky,“ usmívá se kytarista Jan Štok.

STEELFAITH zkrátka ke svému klipu přistoupili s humorem, ačkoliv svoji hudební tvorbu samozřejmě berou vážně. „Zajímavostí může být, že se o střih a celkovou finální podobu postaral Pepr z kapely Malomocnost prázdnoty. No a že v záběrech, ve kterých hrajeme, jsou na zemi rozházené homemade německé pornofotky,“ dodává Jan Štok.

Že ke skladbě „Parazit“ vznikne video, bylo jasné už v době, kdy ji kapela točila ve studiu. „Tehdy při natáčení padlo víc omamných látek než obvykle, a tak se cestou domů jedné nejmenované člence naší kapely zrodil v hlavě scénář, o kterém jsme usoudili, že je to taková hovadina, že ho skutečně musíme natočit. Povedlo se.“

STEELFAITH vznikli v roce 2006. Debutové EP, ze kterého pochází i skladba „Parazit“, bylo natočeno až v roce 2014. Zájemci si ho mohou poslechnout na

http://bandzone.cz/steelfaith

Václav Votruba

https://www.facebook.com/steelfaithcz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *