Powermetalová ANDRAGONA má za sebou úspěšné turné na podporu debutu!

AndragonaPlno fanoušků, elektrizující atmosféra, parádní zvuk… Finální zastávka Ending The Dawn Tour, která se uskutečnila 12. dubna v Brně, stála opravdu za to! Bylo to symbolické, protože právě z tohoto města pochází kapela, která na turné prezentovala své debutové EP End Of The Prophesied Dawn. Power metalová ANDRAGONA udělala skvělý dojem a potvrdila kvalitu studiového materiálu.

Nahrávka End Of The Prophesied Dawn vyšla na konci minulého roku v podobě fyzického nosiče. Kdo však holduje spíše digitální hudbě, jistě ocení, že se kapela rozhodla materiál poskytnout kompletně ke stažení, a to na svém Bandzone profilu. Nahrávka už stihla sklidit první pozitivní recenze, které jsou jasným znamením, že se ANDRAGONA vydala správnou cestou. ANDRAGONA je na tuzemské melodic metalové scéně neokoukaným jménem. Kapela vznikla v roce 2011, přičemž svůj materiál pilovala až do následujícího roku, kdy se naplno vrhla na koncertní prkna. Důraz je kladen hlavně na rychlost, melodie a výrazný zpěv Veroniky Plškové. Nejenom vypalovačky, jako je například Bury Me Softly, mají ale u posluchačů kladnou odezvu. Oblíbená je například i dynamická balada Miss You.

Minialbum End Of The Prophesied Dawn vznikalo ve studiu Sonidos pod dohledem Zdeňka Ondráčka. „Moc mu děkujeme, že nám měrou vrchovatou pomohl vytvořit první důležitý milník ve vývoji kapely,“ je ANDRAGONA nadšená z práce svého producenta. Na nahrávce můžete slyšet i řadu hostů – Vojtu Šimoníka (Ex-Eagleheart), Perryho (Flowerwhile), Boba Šmída (Project Rock) a Petra Přibyla. Za zmínku také stojí potemnělá grafika, do které je placka zabalená.

http://bandzone.cz/andragona

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *