Potvrzeno. Do České republiky a na Slovensko se chystají divočáci SONS OF DEATH VALLEY !

SonsFanoušci prvotřídní dánské hardcore skvadry SONS OF DEATH VALLEY se mají na co těšit. Agentura Black Cloud Picture právě potvrdila, že se na březen příštího roku chystá turné těchto neurvalců po České republice, Slovensku a Polsku.

„Je to vážně mega banda a já věřím, že ji naši fanoušci podpoří,“ zmínil Lukas Palatinus z Black Cloud Picture se slovy, že přesné termíny a jednotlivé zastávky budou teprve zveřejněny.

SONS OF DEATH VALLEY sázejí na originální image – stylizují se do 19. století, ostatně na svém oficiálním Facebooku informují, že byli založeni již v roce 1850. Celkovému konceptu odpovídá i muzika, která je drsná, tvrdá, dá se říct neotesaná. Balancuje mezi staroškolským hardcore a přímočarým rock´n´rollem, přičemž se nezapomíná ani na řádně špinavé blues. Zkrátka hudba pro pořádné chlapy, plná potu a upřímnosti.

SONS OF DEATH VALLEY potěšili skvělou deskou „The Day Of Reckoning“, do jejíž drážek se podařilo napumpovat maximální porci energie. Že je to stejný mazec i naživo? Příští rok na jaře se přijďte přesvědčit.

https://www.facebook.com/SonsOfDeathValley

palatinusbooking@gmail.com (Black Cloud Picture)

Václav Votruba

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *