POETRY IN TELEGRAMS s několika novinkami!

Hudobný projekt POETRY IN TELEGRAMS sa v októbri ohlásil hneď s dvomi novinkami – s knihou textov a novým videoklipom. Knižka War for the Point of the Story (POETRY IN TELEGRAMS Lyrics) je textová príloha k doterajším štyrom albumom a uzatvára tak jednu etapu tohto medzinárodného projektu, ktorý založil slovenský hudobník a textár Johny Štefeček. Na knihe – rovnako ako na obálkach všetkých CD – spolupracoval „dvorný grafik“ Pavol Truben. Predslov napísal hudobný redaktor a novinár Rudi Rus.

Videoklip Mysteries [Love Is Not Enough] je analogicky poslednou epizódou celej série klipov s populárnym Gregorom Hološkom v hlavnej úlohe. Tentoraz mu sekunduje mladá herečka Ivana Kološová, ktorú môžete vidieť napríklad v muzikáli Tisícročná včela na doskách Divadla Andreja Bagara v Nitre. Režisérom záverečnej, piatej časti „seriálu“ je opäť Peter Čermák. Singel pochádza z ostatného albumu I, Koheleth, ktorý bol nominovaný na Radio_Head Awards v kategórii Hard & Heavy. O bicie sa na nahrávke postaral jeden z najuznávanejších bubeníkov sveta, Marco Minnemann (GER/USA). Ten sa so svojou kapelou THE ARISTOCRATS čoskoro predstaví aj slovenskému publiku.

1. Juliet & Romeo – https://youtu.be/F9xA-FL4ze0
2. Miracles – https://youtu.be/xExQ3ffzdhA
3. Stargazing – https://youtu.be/8JzXg7dwP-U
4. Bulgakov – https://youtu.be/q_cll1vYG_0
5. Mysteries – https://youtu.be/S6KICIJzBqo

Jednotlivé piesne i albumy projektu nájdete na https://poetryintelegrams.bandcamp.com/ a na najznámejších streamovacích službách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *