POETRY IN TELEGRAMS – Boiling Alive: Varenie zaživa s ex-bubeníkom THE DILLINGER ESCAPE PLAN

Po troch rokoch prichádza hudobný projekt POETRY IN TELEGRAMS s novým materiálom, z ktorého prvou ochutnávkou je singel/klip Boiling Alive. Päťdielnu video-sériu s populárnym hercom Gregorom Hološkom (2014 – 2019) vystriedal komorný videoklip s tanečnicou Evou Kučíkovou v hlavnej úlohe. V klipe sa objavia aj obaja hudobníci minimalistického rockového projektu – Slovák Johny Štefeček (gitara, spev) a Američan Gil Sharone (bicie; bubeník Jerryho Cantrella, ex-MARILYN MANSON, ex-THE DILLINGER ESCAPE PLAN). Režisérom snímky je Peter Čermák. CD Trivial Optical Tricks, z ktorého singel pochádza, vyjde následne 19. novembra 2021 a predobjednať sa dá na www.poetryintelegrams.bandcamp.com.

POETRY IN TELEGRAMS je medzinárodný hudobný projekt, ktorý založil slovenský hudobník a textár Johny Štefeček. Na jeho predchádzajúcich albumoch sa predstavilo už niekoľko zvučných zahraničných mien – Thomas Lang (AUT/USA), Jørgen Munkeby (NOR), Paul Ortiz (UK) či Marco Minnemann (GER/USA). Nahrávky vznikajú pod taktovkou Rolanda Grapowa (GER) v Grapow Studios. Doterajšia tvorba si vyslúžila pozitívne ohlasy na slovenských i zahraničných internetových portáloch. EP Melancholy (2016) a I, Koheleth (2018) získali nominácie na Radio_Head Awards v kategórii Hard & Heavy.

Eva Kučíková je slovenská tanečnica, študentka VŠMU. Tancuje v skupinách Mondance a Tron Girls. Vyučuje klasický tanec v Riverpark Dance School.

Jednotlivé piesne i albumy projektu nájdete na https://poetryintelegrams.bandcamp.com/ a na najznámejších streamovacích službách:

https://ditto.fm/boiling-alive_2bf9dbfbd3

Poetry in Telegrams môžete sledovať na nasledujúcich stránkach:

www.poetryintelegrams.com – oficiálna webová stránka + hudobný blog

www.facebook.com/poetryintelegrams – FB stránka Poetry in Telegrams

www.youtube.com/user/poetryintelegrams – YT kanál Poetry in Telegrams

www.instagram.com/poetryintelegrams/ – Instagram Poetry in Telegrams

www.twitter.com/PoetryInT – Twitter Poetry in Telegrams

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *