Podzimní Devil’s Hot Shit Tour navštíví šest českých měst!

Devuls shitPo rozjetí podzimní klubové sezony se na společnou cestu po šesti českých městech vydají acid-death metaloví KEEP ON ROTTING z Litoměřic, melodic deathoví I WARNED YOU z Karlových Varů a plzeňští MALLEPHYR s mixem blacku a deathu. Na každé ze zastávek se představí jako host minimálně další jedna kapela, více podrobností naleznete v seznamu koncertů níže.

KEEP ON ROTTING
Známí také jako gibboni, mající na svém kontě EP „The Beginning“ (2011) a řadovou desku „Unforeseen Consequences“, vydanou u jednoho z nejaktivnějších tuzemských labelů MetalGate. Pod škatulkou acid-death metal si představte (nejen) smrtelný kov prošpikovaný technickými finesami a vedený energickou vokalistkou Dahlien. KEEP ON ROTTING v současnosti připravují dvě nové skladby, bicí už zaznamenali ve studiu Hellsound pod taktovkou Honzy Kapáka, ostatní nástroje nahrávají u Tondy „Seabeasta“ Smrčky.

I WARNED YOU
IWY budou z organizačních důvodů chybět na prvních dvou koncertech turné. V řadách I WARNED YOU najdete mimo jiné ostřílené harcovníky z kapel jako PANDEMIA či CUTTERRED FLESH. Pětice se vyznačuje melodičtějším pojetím death metalu v kombinaci s deathcorem. Jejich diskografie se pyšní dvěma záseky, ten novější vyšel loni pod jménem „Hoods of Incomplete“. Letos se pochlubili také oficiálním videoklipem ke skladbě „Limitless“, link naleznete pod textem.

MALLEPHYR
Zástupci black/death metalu první koncert odehráli teprve před rokem a zatím stihli vypustit pouze dvouskladbové demo, v současnosti však připravují debutovou desku a většina skladeb z ní bude součástí setlistu na Devil’s Hot Shit Tour. MALLEPHYR album nahrávají v KSV Studios v Praze pod dohledem Karla „Sheafraidha“ Švejnohy, vyjít by mělo na konci roku.

Seznam zastávek:
2. října – Litoměřice – Baronka
+ Holotropic – progressive death metal/Bratislava
+ Beast Within the Sound – modern metal/Praha
3. října – Litvínov – Ponorka
+ Holotropic – progressive death metal/Bratislava
+ DPK – death-grind/Litvínov
16. října – Aš – Cihellna
17. října – Karlovy Vary – Slash bar
+ Passion of the Truth – death metal-deathcore/Brno
6. listopadu – Plzeň – Parlament
+ Alter in Mind – crossover-metal/Plzeň
7. listopadu – Mladá Boleslav – Farářova sluj
+ Panychida – pagan black metal/Plzeň

https://www.facebook.com/events/915965688495634/

https://www.facebook.com/events/1685351445032097/

https://www.facebook.com/events/1622614981330159/

https://www.facebook.com/events/118298715187564/

https://www.facebook.com/events/881804775235708/

https://www.facebook.com/events/690633137748011/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *