Plzeňští RISE OF THE FALLEN natočili čtyřskladbové demo Creatures Within!

ROTF Creatures withinV kolínském studiu Sklep se na podzim minulého roku nacházela plzeňská kapela RISE OF THE FALLEN. Natáčela zde své třetí demo, které dostane název Creatures within. Celkově nabídne čtyři skladby, které na sebe navazují. „Jsou jako jednotlivé díly skládačky. Dohromady budou posluchače provázet příběhem,“ nastínil baskytarista Václav Brůha.

Creatures within tak bude prvním ryze koncepčním dílem RISE OF THE FALLEN. „Zároveň je to naše první nahrávka, kterou jsme pořídili ve skutečně profesionálním studiu. Pro zpěvačku Verču to byla také vůbec první zkušenost s náhráváním,“ zmínil Václav Brůha.

První ukázku s názvem The Voice Rise Of The Fallen zveřejnili již koncem minulého roku na www.bandzone.cz/riseofthefallen. Další skladbu kapela představí během února.

Křest dema se uskuteční 4. dubna v plzeňském klubu Pod Lampou. „Společně s námi zahrají ELEMENTARY a RENTGEN. Počítám, že potvrdíme ještě jednu kapelu.“

RISE OF THE FALLEN, kteří se věnují melodickému metalu, vznikli v roce 2009. Tehdy se prezentovali pod názvem Iron Ore. O rok později došlo k přejmenování na RISE OF THE FALLEN. Debutové demo Phoenix vyšlo v roce 2011. Nynější zpěvačka Veronika v kapele působí od roku 2013.

Václav Votruba

E-MAIL –rotf@email.cz

http://bandzone.cz/riseofthefallen

https://www.facebook.com/RoTF1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *