PERVERSIST – Bárny Vs. Whiskas

Ve starém R.U.M. zinu se často objevovala rubrika „Undergroundová abeceda“, a protože se staré ani novější materiály na nových stránkách zatím neobjevily, hodlám je nyní pravidelně oživovat (brzy se dočkáte dalších dílů). Prvotním křížovým výslechem si před časem prošli členové death/grindových PERVERSIST, Bárny a Whiskas…Tak kdy to dáte znovu dohromady?

Anarchie – Bárny: chaos, zmatek, nekázeň. Nádherná myšlenka, která stejně jako komunismus nemůže v konečném důsledku fungovat, protože lidi jsou neukáznění, v čemž je vlastně taky kus anarchie.
Whiskas: Báječné a úžasné, ale aby mi někdo vrazil kudlu do zad nebo hodil bombu za gatě a hulákal něco jako viva la anarchy, nevím nevím.

Benefiční koncertyB: pokud je to pro dobrou věc, pořadatel důvěryhodná osoba a není to na podporu nějaké teroristické organizace, tak proč ne. Konkrétně třeba naše split 7“ ep s Prophecy bylo částečně benefiční pro Fond ohrožených dětí, což se mi líbilo a mělo to svou platnost.
W: Jo tak to žeru, ale když jsem chtěl uspořádat šňůru benefičních koncertů na podporu mé maličkosti, tak to neprošlo. Absolutně nechápu proč, vždyť spousta těchhle akcí je na podporu někoho a prachy shrábne někdo úplně jinej.

Cerebral Turbulency – B: báječný heavy metal, šrumec jak má být. Ostravske klobasy, Radegast, haviři kurva.
W: Néjni to ta dechárna ožratých chalanov odněkud z té Moravy kurňa?

Doom metal – B: podstatně méně báječný heavy metal. Mám rád takové ty opravdu táhnoucí se a brutální, nikoliv popíkovité s dívčím zpěvem, klávesy a podobně. Disembowlement, Cyanide, Skepticism, Esoteric, první Cathedral, tudy cesta vede.
W: Doom hraju na pičítači celkem často a metal mi taky neva.

perversist_shortwaystodeathEvropská unie – B: bejt tebou bojím se, neb se šušká cosi v tom smyslu, že pokud vstoupíme, tak už se rum nebude moci jmenovat rum a v tom, jakož i v ostatních věcech jenž to přinese jaksi pozitivum nespatřuji. Snaha vytvořit jakési Spojené státy evropské. Diskutabilní, či jinak …ilní.
W: Neděláš ty někde na průzkumech veřejného mínění? Nic neřeknu, všechno zapřu ani babičku jsem nečet.

Finská vodkaB: yes, good, mothafucka. Sejdeme (nebo snad sjedeme?) se pod stolem.
W: Když vodka tak snad ruská kurva drát. Kdybys řekl finský brusle, budu o tom uvažovat. Já stejně radši Mexickou tequilu, ale to zase nezačíná na F, že?

Gambrinus ligaB: gambáč všema deseti, liga je mi u prdele, neb nahánění kulaté hovadiny mě ani trošičku nerajcuje.
W: Jsem ten typ co každý den plave po hřišti a s tim pukem i spí. A zlomil jsem si hokejku protože ten golfovej míček je moc tvrdej.

Hurvínek a SpejblB: ačkoliv nejsem homosexuální dřevofil, tak je oba bezmezně miluji. Humor mého dětství.
W: V tomhle jsem s tlusťochem zajedno. Má sbírka vinilů je převážně Špejbl a Zkurvínek.

debutperversistIsacaarumB: Chymus. Geniální texty, famózní image, strhující live shows, ale ať se na mě nikdo nezlobí, slabší muzika. Nebýt v Isacaarum Chymus a Vlakin, pes by po nich neštěkl. (A propo, v abecedě ti chybí „J“ jako jelito. Nejsi ty, Aleši, na tu abecedu nějakej levej a nebo snad přímo ona prasátková dobrota?)
W: Do tohodle nevidim. Vláčkin je vláčkin a já jsem taky alkoholik. Ale do zbytku fakt nevidim.

KravataB: tak tu mi určitě nasaděj chlapi z Isacaarum, jestli se jim tohle dostane do ruky, už teď jsem mrtvý maso. Ó běda!
W: Znam a umim. Sem chodil v pionýru na zápasnictví.

Letní festyB: hele, nenarážíš na to, že tak trošku naše kapela pije, že ne!?
W: Sem na pár byl, mi to můžeš dosvědčit páč jsi mě tam viděl. Taky můžeš dosvědčit, že si z nich pamatuju akorát tak to, že mám vokno, neb jak říkám, jsi mě viděl.

MTVB: satelitu nemaje nesoudím. Údajně sem tam něco, jinak o ničem. Halda komerce.
W: Taky znám, to je ňáká zkratka. Keby to bylo MTW, mohlo by to znamenat Mladý Talentovaný Whiskas, ale takhle to bude nějaká konina.

Národní hrdostB: za to, že jsem Čech se nestydím, nicméně s myšlenkami nacionalistickými nekoketuji.
W: Orlík???

Orlík (kapela) – B: „oi, oi, oi, ještě deset sem“ hovoří za vše.
W: Národní hrdost??? To je taky blbost. Jé hele vono se mi to rýmuje.

Pagan black metalB: Jéžišku na křižku, to mě zase nikdo nebude mít rád. Nu což. Hezky si to sestavil tyhle tři otázky za sebe, navrhuji graficky doplnit starosyrským symbolem vycházejícího slunce.
W: Hudry hudry, zase nebudu tejden spát. Ale už sháním černobílé temperky.

Queen a FredyB: zatímco Fredy si pořídil AIDS víceméně jen tak z prdele, tak s kapelou to mysleli asi vážně a docela jim to šlo. Já z toho teda neuchcávám, ale respektuji.
W: A ona snad měla hlava pomazaná něco s tou buzinkou? A já zase nic.

R.U.M – B: tiskovina pochybné kvality a zaměření, tvořená slabomyslnými jedinci za účelem kdovíjakým. Kdo jiný, kdo jiný, než strejda z dědiny vzpomněl by si na Perversist, nejsů jediný. Pohoda, prdel.
W: Rozumě Uložená Měna.

Sladké knedlíky – B: mám rád stejně jako: slaný kafe, teplý pivo, frigidní ženskou, studenej párek a teplýho vedoucího.
W: Tak ty já moc moc rád, hlavně když je v nich uzený, vokolo zelí a nejni na nich žádnej cukr.

Titanic (film)B: jéje, na ten jsem v předchozí odpovědi zapomněl. Božský Leonardo …Da Vinci teda!
W: Se potopil ne? A umřel ne? Já si to fakt už půjčím, čégro pijoníro.

machine-grindU.S.A.B: byl jsem se tam mrknout abych věděl. Nejhloupější národ na světě, který vlastně ani není národ. Poté co vyvraždili původní obyvatelstvo a navozili otroky z Afriky začali se ohánět humanitou, demokracií a kdoví čím ještě, což jim nevěřím ani náhodou.
W: Těžce zklamaný iluze. Vždycky jsem si myslel, že to jsou takový ti slušní lidé co každý ráno běhaj a krmí se těma lupínkama a vůbec. A potom jedem šňůru se Skinless, který jenom chlastaj, hulej, blejou, jedinej sport který znaj je wrestling a tím obtěžujou a tlučou každýho koho potkaj a iluze jsou v pérdeli pane Hrábě.

Václav KlausB: jako ministr financí byl v pohodě a člověk na svém místě, jako premiér pak stál za houby. Ať byla jeho vláda jakákoliv, myslím, že udělala spoustu dobrých věcí, na rozdíl od vlády uštěpačného ochlasty Zemana.
W: Já mám radši normálního Ježíška.

Waldemar MatuškaB: jó třešně zrály, sladký třešně zrály. Bohém, umělec, emigrant. Maminka mi vyprávěla, že ještě v době hluboké totality jedné vlahé noci totálně ožralej Matuška řídil nahej dopravu na jedný velký křižovatce v Karlových Varech. Tomu říkám odvaz.
W: Já si dám sklenici vína. Ten je gut, já si jí dám taky. Rozhodně lepší než sladký dozrávající třešně. Ale i ty by se daly potom zkvasit, pořádně nechat probublat a odležet, potom se to hodí do nějaké té palírny, je jedno jestli jí máš doma nebo nějakou obecní. Tam ti to za nějakej ten poplatek proženou všelijakejma soupravama divnejch křivulí a roztodivnejch baněk, slejou z toho metáč, to abys náhodou neoslepnul, no a pak ti to nalejou do flašek, nejlépe skleněnejch, ty si pak sedneš někam třeba na zadek a tu flašku s tou pálenkou, v našem případě conankrétně s třešňovicou, a naleješ si jí buď to do paňáků, nebo do půllitrů, nebo rovnou do chřtánu a piješ jí tak dlouho, dokud jí všechnu nevypiješ a pak musíš počkat na další rok až zase budou třešně dozrávat, cože? Na Matušku si se ptal? Ajajaj…

Xena B: totální imbecilita nejvyššího kalibru nad kterou může zajásat snad jen infantil jako je Whiskas a pár dalších nezralých individuí.
W: Tak já teda jásám, no.

Yo Yo BandB: málem jsem se pochcal smíchy, když jsem kdysi viděl klip ke skladbě „A to mě láká“, ve kterým členové kapely jdou po jakési skládce či lomu se staženýma trenýrkama a klobásy se jim bimbají. To byl fakt náhul, ale vysílali to takhle snad jen jednou a pak to buď ustřihli, nebo měli přes fógly takový ty černý čtverečky. Když si vemu kolik je těm chlapům let, tak jsou docela v pohodě.
W: Tak Bárny mi už konečně prozradil co si o nich mam myslet. Tak teda jo. I když teda taneční kreace bratří Tesaříkovic jsou poněkud zavádějící, no, nechám to bejt. Ale rád bych podotkl, že karlátková je stejně lepší než třešňovka.

zachodova-prkankoZáchodové prkýnkoB: jedna z velice důležitých a nedílných součástí mého života, jediná věc, která si může eroticky užívat s mojí prdýlkou.
W: A nebo taky mišpulovica je dobrá. Ale ať už je to ta nebo vona, stejně skončí smíchaná společně s nějakou poživatinou a množstvím žaludečních šťáv přilepená na záchodovém prkénku. A pas si do něj ještě můžete sednout vy prasata. Fakt ste nechutný. Chlastáte na Banefičních koncertech Anarchistických skupin jako jsou třeba Cerebral Turbulency, který nehrajou Doom metal, což by neprošlo v Evropský unii stejně jako tam neprošla Finská vodka, chodíte hrát Gamrinus ligu společně se Spejblem a Hurvínkem, z rozhlasu vám k tomu hraje Isacaarum, který ani nenosej kravaty ale radši hrajou na Letních festech, o jejichž vysílání nemá MTV ani ten nejmenší zájem, protože i oni taky mají vlastní Národní hrdost, kterou ovšem postrádá Orlík a podobní pytlíci, včetně všelijakejch těch Paganů a Královen a Frediů. To si raději pak dát Rum se Sladkejma knedlíkama a jděte se podívat do bijáku na stupidní romantistickej Titanik, kterej natočili ve stejně stupidních USA. Kdyby to viděl Václav Klaus, možná by zajásal, ale Waldemar Matušku určitě ne, stejně tak chlapi z Yo Yo Bandu. Všichni by si z toho nejradši sedli na Záchodové prkýnko a asi by se z toho, však vy už víte co, ne? Tak se seberte a jděte to udělat taky. Brou noc.

All

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *