PEKLO NAD OTAVOU 11 – info Čtvrtek 2.7.2015, 20.00, Strakonice – Music bar Křemelka

peklo11Mimořádně v létě, mimořádně uprostřed pracovního týdne… a mimořádně se zdvojenou zahraniční účastí.

THE STONE

Black metal

http://www.thestonehorde.com/

Srbská blackmetalová kapela číslo jedna! Jak říká klasik, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat. THE STONE si za 20 let, během kterých vydali sedm alb, vybudovali neotřesitelnou pozici doma a věhlas po celém světě. Jejich „trochu jiný“ black metal není primárně postavený na co nejrychlejších tempech, ale spíše na budování pochmurné atmosféry, byť samozřejmě nechybí ani divoké pasáže. Tentokrát bude kapelu zezadu pohánět motor Honza Kapák, protože kapelu znenadání opustil bubeník, takže Honza vytrhne THE STONE trn z paty; zároveň tedy půjde o svým způsobem exkluzivní vystoupení!

Aktuální album „Nekroza“ k poslechu zde:

http://thestonehorde.bandcamp.com/album/nekroza

MURDER

Black/thrash metal

https://www.facebook.com/kingoftyranny/timeline

Druhá srbská parta za sebou nemá tak bohatou historii, na kontě má zatím jediný nosič, letošní MCD „King of Tyrany“, a to existuje (s přestávkami) od roku 2001. Inspiraci starými pořádky MURDER nezapřou, jejich tvorba vychází z osmdesátkového thrash metalu a kombinuje jej s blackovými prvky. I v téhle partě zasedne za bicí Honza Kapák, takže si dá s kytaristou a vůdčí postavou obou srbsko-českých kapel Kozeljnikem dvojkoncert.

Aktuální album „King of Tyrany“ k poslechu zde:

http://murderofficial.bandcamp.com/

MALLEPHYR

Black/death metal

www.bandzone.cz/mallephyr

Plzeňští MALLEPHYR vtrhli na tuzemskou scénu jak se říká silou uragánu. Prakticky ihned po vzniku začala kapela hojně koncertovat a velmi rychle připravila i krátké demo, které sklidilo velmi příznivé ohlasy. Není divu, v kapele fungují zkušení muzikanti, kteří zároveň hrají v PANYCHIDĚ, STÍNECH PLAMENŮ nebo WAR FOR WAR a za sebou mají působení v AVENGER, GATE OF ILLUSIONS, THIS NIGHT DRAWS THE END či BED SORES. MALLEPHYR zručně kombinují temný death metal s blackovými výjezdy a hrdelním řevem kytaristy Opata.

Aktuální nahrávka „Demo 2014“ k poslechu zde:

https://mallephyr.bandcamp.com/releases

Vstupné: 100 Kč,-

Info:

www.bandzone.cz/fan/depeha

https://www.facebook.com/depeha.prodaksn

http://bandzone.cz/koncert/380828-strakonice-music-bar-kremelka-peklo-nad-otavou-11

https://www.facebook.com/events/822603527824951/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *