Pekelný murmur od CÉMURŠÁMUR právě vychází!

Jak jde dohromady Vrchlabí, KRNAP a sem tam stále jako zjevení působící nabroušená alternativně rocková hudba? Průsečík tohohle všeho je CÉMURŠÁMUR, hudební perla Krkonoš, osmičlenný mini bigband, který hraje odjakživa (rozumějte od roku 1999) až dosud stále po svém, přičemž přirozeně prochází vlastním vývojem svérázné tematické recese a hudebně pokořuje pořád jen zdánlivě nedostižné mety originálně uchopeného žánru, který nyní předkládá klasicky v naprosté tvůrčí svobodě, nicméně v historicky vůbec nejtvrdší verzi.

Netřeba sypat řadová alba rok co rok, u Cémurů se tak děje v průměru jednou za čtyři léta, nicméně pokaždé se jedná o událost; od třetího alba „…Japabyne!“ z roku 2010 navíc vinylovou! Aktuální deska „V pekle“ vychází coby 180 gramový černý kotouč právě nyní a zachycuje kapelu v její naprosto vrcholné formě. Textové, hudební, žesťové a zvukové.

Vedle 24 bitového vinylového masteru a zmíněné vinylové gramáži očekávejte barevný obal, černobílý oboustranný inlay s texty, download kód pro ty, kteří se stále bojí s gramofonem do přírody; a toto všechno v klasicky sběratelské, striktně limitované, ručně číslované 100 kusové edici.

Titul: CÉMURŠÁMUR „V pekle“
Vydavatel: Magick Disk Musick
Datum vydání: 21. září 2020
Žánr: alternativní rock (od surf rocku po nintendocore)
Typ hudebního nosiče, katalogové číslo: LP, MDM-XXVI

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *